Tuesday, July 17, 2018

Jalgade võlu

Domina Frankie jalad
See kõik sai alguse ükskord ammu juhuslikust jalamassaažist.  Panin nagu muuseas oma jalad sulle sülle, võibolla natuke ootamatult. Vaatasid küsivalt mulle otsa ja ma liigutasin oma sukkades varbaid ning ütlesin, et võid neid masseerida.

Olid väga häbelik ja tegid kohmetuid silitavaid liigutusi. Julgustasin sind tugevamalt tegutsema.  Et paremini oma sõrmed mu taldadel tööle panna, libistasid end põrandale mu ette ja ühel hetkel surusid oma näo mu jalgade vastu, ise kergelt oiates.  Ilmselgelt olid mu sukkades jalad, mis terve päeva nahksetes kingades viibinud, kergelt higised. Mulle tundus, et just see su eriliselt kiima ajaski, ühtlasi muutusid su masseerimisliigutused palju nauditavamaks. Surusin jalgu tugevamini su näole ja sellest innustust saades surusid oma huuled mu varvastele. Liigutasin varbaid edasi tagasi...ning järsku olid kõik mu viis varvast su suus.

Tegid seda väga osavalt, justkui oleksid kogu elu sellist võimalust oodanud - imesid innukalt mu sukkades varbaid neid ise samal ajal masseerides. Mulle meeldis see “koostöö“.  Võtsin oma telefoni ja lasin sul samal ajal tegutseda. Nägin, kuidas see sind erutas. Olid koos minu niiskete jalgadega täiesti omas maailmas.

Sellest päevast alates oled sa mu jalgade ori ja see on kõik mida vajad, et olla lõputult õnnelik.

Domina Frankie | DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment