Monday, April 2, 2018

Kinky Swinger Party 11.05.2018

Printsess Lilian & Domina Frankie
Reedel, 11. mail 2018 algusega kell 19.00 toimub BDSM Estonia Stuudios Tallinnas taas pidu! Osalema on oodatud kõik, kes avatud ja julged. Stuudio 6. sünnipäeva puhul pakume ka torti!

Lase endas valla crossdresser, dominant, alluv, ekshibitsionist, vuajerist, cuckold, cuckqueen, fetishist, alandlik ori või end kõigile pakkuv hoor. Kui maskiga on teine fiiling ja alasti olla on mõnus, siis nii olegi. Arvad, et sulle sobib sel õhtul maani kleit ja Amy Winehouse’i stiilis parukas, siis - miks mitte! Meeldivad sukad ja kõrged kontsad ning tahad nendes tantsu lüüa - aga palun! Loodad leida kedagi, kes sinuga samal tuulel - äkki leiadki mõttekaaslase ja mängupartneri. Sul on võimalik kasutada stuudios olevaid mänguasju, lasta siduda end ristile või teha seda ise. Silitada ja olla silitatud, piitsutada või saada piitsutatud...

BDSM Estonia Stuudio on täiskasvanutele mõeldud mugav, privaatne ja diskreetne paik, kus oma fantaasiaid realiseerida. Kohapeal on võimalik vahetada riideid ja duši all käia.

Enne, kui kirjutad oma osalussoovist, küsi endalt ja kirjuta meilegi, miks sa sellele peole tulla soovid. Ole valmis ennast kirja ja telefoni teel tutvustama. See on privaatpidu, kus osalejate valiku teevad peoperenaised – Domina Frankie ja Printsess Lilian.

Pidu sobib nii swingeritele kui kinksteritele!

Riietus: nahk, latex, seksikas pesu, alasti, fantastika.

Osalustasu: 30 €

Osalejate arv on piiratud. Pane ennast kohe kirja, sest meie pidude nimekirjad täituvad kiiresti.

Osalejaid koguneb tavaliselt ca 20, mehi ja naisi enam-vähem võrdselt.

Pidu kestab südaööni.

Lisainfo ja registreerimine: PrintsessLilian@gmail.com

Domina Frankie
IN ENGLISH:

Kinky Swinger Party 11.05.2018

BDSM Estonia Studio in Tallinn welcomes open minded people to a Kinky Swinger Party on Friday, May 11th, 2018. The party starts at 7 pm and lasts until midnight. We are celebrating the Studio’s 6th birthday on that evening.

Let your inner dominant, sub, exhibitionist, voyeurist, cuckold, cuckqueen, crossdresser or fetishist out. Embrace your inner humble slave or provocative whore. If you feel perfect being nude and wearing a mask, so it be. If you have dreamed of wearing a long dress and Amy-Winehouse-style whig – why not! You enjoy silky nylon stockings, high heels and you feel like a dancing queen – you are welcome! You may get lucky and find yourself a play partner from our party.

The Studio equipment is at your disposal. You may use the St. Andrew’s cross to be bound up or bind someone up, caress of be caressed, spank or get spanked.

BDSM Estonia Studio is a cosy, private and discreet place for intelligent adults to fulfill their sexual fantasies. It is possible to change clothes and take a shower in the Studio.

Before you send us a letter, ask yourself - why do you want to attend? Be ready to introduce yourself via e-mail or over the phone. It is a private party and the participants are carefully selected by its hostesses - Domina Frankie & Printsess Lilian.

The party is suitable for swingers as well as for the kinky people.

Dresscode: leather, latex, sexy lingerie, nude, fantasy.

Participation fee: 30 €

The number of participants is limited, so hurry up and register now! Our party lists usually get full pretty quickly.

Further information and registration: PrintsessLilian@gmail.com 

No comments:

Post a Comment