Sunday, April 8, 2018

Hirmu kaisus


Kunagi puberteedieas, kui sa sirvisid taskulambiga teki all Maajat ja olid erutunud, astus tuppa su ema. Kustutasid sekundiga lambi ja pimedus haaras su koos erutusega endale sülle. Sa jäid sinna kinni, justkui kaaluta olekusse kõõluma. Ema hääl kostis kuskilt kaugelt-kaugelt.

Nüüd, palju aastaid hiljem, palud sa mind, et viiksin su sellesse tundesse tagasi.

Mul on üks pime kitsas koht, kuhu sind kinni panna, sa mahud sinna täpselt sisse. See on üks väikeste lisadega kapp, kus konksud käte ja jalgade kinnitamiseks ning vaheplaadid, mis fikseerivad su keha, kaela ja pea.

Sul on kaasas päevinäinud ajakiri, mõned lehed on sealt välja rebitud. Ma loen sulle sealt ühe loo. Sama loo, mida lugesid pimedas teki all kunagi ammu. Sa oled kapis kinni ja kuuled mu häält läbi ukse. Hädaldad ja tahad välja. Palud, et teeksin ukse lahti, kuid meil on teine kokkulepe ja ma ei reageeri su anumisele. Jätkan loo lugemist.

Ühel hetkel avan väikese luugi kapi alumises kolmandikus ja sa kiunatad. Jälgin su erutust sealt luugist.

Lugu, mida sulle loen, räägib kahest Jaapani koolitüdrukust - sellest, kuidas nad koos koolimaja taga põõsastes püsti pissida proovivad ja kuidas see neile nalja teeb. Kui jõuan kohani, kus üks tüdrukutest kiljatab, sest nende uus geograafiaõpetaja on nad avastanud, ei suuda sa end tagasi hoida ja su aluspükstele tekib suurenev laik.

Autor: Domina Frankie | DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment