Sunday, April 1, 2018

Domina Frankie & Printsess Lilian


Fotol oleme meie, brünett Domina Frankie & blond Printsess Lilian. Järgnev jutt on neile, kes on algajad ja alles võtavad hoogu, et meie SM-stuudiot Tallinnas külastada.

Oleme Dominad, Me naudime võimu alluvate meeste / naiste / paaride, orjade ja masohhistide üle. Meile meeldib mängida kinksterite, crossdresserite ja fetishistidega. Meeldivad mängud, kus üks pool loovutab kontrolli täielikult teisele, samuti kinky’d rollimängud (õpetajanna/õpilane, ema/noormees jm). Märksõnadeks on mäng, fantaasia, erootiline BDSM.

Meil on Tallinnas oma privaatne ja diskreetne BDSM stuudio. Tule külla ja teeme su salajased fantaasiad teoks!

Kui tuled Meie juurde, pead Meid usaldama. Meie otsustame, mida sinuga teeme või sul teha käsime. Ära tule oma rahuldust taga ajama, tule seda pakkuma. Me ei tee midagi kokkuleppe välist või sellist, mis hiljem meedikute abi vajaks. sul on kasutada turvasõna. Kõik mänguasjad on desinfitseeritud, strap-onil ja dildodel kasutame kondoome. Me mitte kunagi ei pildista oma mängukaaslasi ilma eelneva kokkuleppeta.

NB! Domina sessioon ei sisalda vanillaseksi!

Kui soovid kohtuda, saada oma lemmikfantaasia e-mailile PrintsessLilian@gmail.com või DominaFrankie@gmail.com ja saad vastu võimalused + tingimused.

*****

In English:

On the photo you see Us, brunette Domina Frankie and blonde Printsess Lilian. We are Dominatrices and We enjoy being worshipped, served and entertained by male or female slaves, subs and masochists. We love erotic BDSM, roleplay and total power exchange. We like kinky people, crossdressers, fetish people.

We own the only BDSM Studio in Tallinn, Estonia.

If you come to visit Us, you have to trust Us. We decide what you get or are told to do. Do not come to pursue your personal satisfaction, come to offer pleasure. We do not do anything nonconsensual, We do not cause injuries that need medical aid afterwards. you have a safe word. All the toys are desinficated and We use condoms on dildos / strap-ons. We never take photos of sessions unless asked to do so by you.

NB! Domina session does not include vanilla sex!

Come and visit Us, let's turn your fantasies into exciting reality! Contact: PrintsessLilian@gmail.com or DominaFrankie@gmail.com 

1 comment:

  1. If photos are keypart of fetish? To be photographed & filmed doing shameful slave acts. A fantasy about being exposed?

    ReplyDelete