Sunday, March 18, 2018

Rahafetiš

Domina Frankie
Ta kirjutab Mulle rahast. Sellest, kuidas ta soovib Mind osta. Ma naeran ja õrritan teda. Ütlen, et väikseim kupüür, millega ta saab Mind silitada, on 50- eurone. Iga silitus lõppeb sellega, et ta asetab kupüüri Mu nahast harnessi rihmade vahele. Sinna mahub neid järjestikku  kümmekond. Kui need on ilusti reas, võib ta nendega mängida. Tõsta neid ümber Mu rindade. Silitada nendega Mu juukseid.

See teeb Mulle nalja, aga tema on päris tõsine.

Ta tõuseb ja tuuseldab oma taskutes. Palub luba, et saaks kasutada ka rohelisi sajaseid - nii, et kummagi rinna peale jääks sajane. No Minugi poolest, kui nii tundub sümmeetrilisem.  Ta kohmitseb veel midagi särgitaskust ja kuigi mulle ei meeldi kahekümnesed, saab ta erandkorras neid Mu saapasääre vahele suruda.Teen tal paar särginööpi lahti, ta väriseb üleni. Higistab ja kogeleb, et nii võikski igavesti jääda. „Luba ma lihtsalt vaatan, ära palun liiguta,“ anub ta silmad pärani. Ta on oma prillid eest võtnud ja ta pilk on hägune, justkui transis.

Ma võtan ühe rahatähe musta nahkrihma vahelt välja, tõmban sellega aeglaselt oma jalgevahelt läbi ning jään teda liikumatult silmitsema. Meie pilgud kohtuvad, põimuvad ning lahustuvad rahulollu ja naudingusse.

See on üks tore mäng, see meeldib nüüd ka Mulle. Me kohtume peatselt jälle.

Domina Frankie | DominaFrankie@gmail.com


1 comment: