Sunday, February 25, 2018

Seksuaalfantaasiatest

Printsess Lilian
Joonistas: Maria-Kristiina Ulas
Mul tekkis täna tunne, et tahan kirjutada fantaasiatest.

Nagu sa arvata võid, jõuavad minuni kõige eriskummalisemad seksuaalfantaasiad, mida siis minu kui dominatrixi kaasabil täita soovitakse. Näiteks täna kirjutas mulle üks välismaalane, et tema suurimaks unistuseks on saada ilusa naise poolt kastreeritud. Mitte mängult, nagu mina kohe pakkusin, vaid päriselt. Inspiratsiooni oli ta saanud saamidelt, kes väidetavalt oma põhjapõtru munadest hammustades viljatustavad. Loobusin seekord fantaseerija pakutud üliheldest rahalisest kompensatsioonist, mille peale tuli kohe järgmine, peaaegu kosmiline pakkumine. Siiski jäin endale kindlaks ja soovitasin hoopis vasektoomiat päris arsti juures.

Üks teine poiss ikka aeg-ajalt kirjutab mulle oma soovist, et ma ta riista külge tikutopsi seoks ja selle süütaks. Boom! Ilmselt ei ole ka keegi teine olnud nõus seda tegema, sest muidu ta ei kirjutaks aina uuesti.

Kunagi sain kirja meesterahvalt, kes soovis, et ma ta stuudio uksel kohe nokauti lööks ja seejärel kinni seoks, et ta saaks ärgata ahelates.

Need kolm ideed on kõik teostamata jäänud, kuna üks mu põhimõtetest on siiski, et püsivaid või hilisemat arstiabi vajavaid vigastusi ma ei tekita, ükspuha, kui erutav see alluvale ka tundub.

Ja, nagu kõigel siin ilmas on vastand, soovivad minuga kohtuda ka inimesed, kellel ei mõlgu peas mitte midagi erilist peale soovi „midagi uut“ kogeda. Sel viimasel puhul püüan ma ikka aru saada, kust päriselt „sügeleb“ ja nii ma siis küsin tavaliselt: „Aga millist pornot sa vaatad?“ jne kuni lõpuks tuleb välja, et tegelikult meeldib talle näiteks mõte õpetajannast või… emmest.

Mulle meeldib aidata oma mängukaaslaste fantaasiaid täita. Nii palju, kui see minu võimuses on, muudan maailma pisitasa paremaks paigaks. Isegi kui see, mida ma teen, ei paista just headusena, see siiski on seda. Lihtsalt mõnikord on laks parem kui pai. Mõnikord erutab alandus rohkem kui kiitus. Ma võimaldan päästa valla tema (ja ka oma) seksuaalsuse tumedamat, allasurutumat poolt. Meil kõigil on oma deemonid, küsimus on lihtsalt selles - mida me nendega teeme?

Printsess Lilian

PrintsessLilian@gmail.com

2 comments:

 1. Ääretult asjalik arutlus. Loomulikult tervendate Te maailma ja suurelt. Annate inimestele rahuldust ja rõõmu. Vähendate koormaid ja allasurutud kirgedest tekkinud valu. Teie missioon kannab rikkalikku vilja ja õnnistab teid. Olge õnnelik ja hoitud, Printsess! Loodan, et minagi leian kord tee Teie hoole alla. Lootus ja usk püsivad.
  Austusega
  ori Thomas

  ReplyDelete
 2. Ma ei tea, kus on koht kuhu ma kuulun. Kas ma olen alluv ori? Ma kuulen sinu naer. Sinu kindlat kätt, mis suunas minu pea suhuvõetava strap-on poole.

  Ma ei tea, kus on koht kuhu ma kuulun. Kas ma olen alluv ori? Ma kuulen sinu naer
  Sinu kindlat kätt, mis suunas minu pea suhuvõetava strap-on poole. Minu soov minu häbiväärseid pildistamine. Maksimaalne minu alandus nüüd ja igavesti. Kinni seotud rihmad, peksmine ees. Karm karistus on minu soov, pisarad minu kehal.

  ReplyDelete