Sunday, December 3, 2017

Boris Mosafir: Tee vahet piitsutamise eesmärgil

Boris Mosafir BDSM Estonia Stuudios 2. detsembril 2017
Eile toimus BDSM Estonia stuudios piitsutamise teemaline seminar, mille viis läbi Sankt Peterburist pärit shibari meister Boris Mosafir. Ja juttu jätkus kauemaks… siinkohal väike kokkuvõte räägitust:

>> Tee vahet piitsutamise eesmärgil - kas karistad  oma alluvat või piitsutad teda tema naudingu pärast? Eesmärk võib olla ka subspace või pisarad (katarsis). Samuti mõtle, mida see sulle kui dominandile pakub.

>> Pikad piitsad ei sobi algajatele. Algajale sobib flogger. Flogger on must have device kõikide piitsutajate jaoks.

>> Tavaliselt kaasneb sadomasohhismiga ka fetišism, siit ka idee: võtta kasutusele akronüüm BDSMF.

>> Kui soovid piitsutatavat fikseerida, siis lihtsaim vahend selleks on pikk pink. Kõhuli lamamine on piitsutatavale hea asend. Või siis püsti seismine. Inimene jaksab olla käed üleval asendis ca pool tundi.

>> Algul soojenda piitsutatav piirkond kerge massaaži või patsutustega, ära piitsuta „külmalt“.
Ära tõmba alluva keha liialt pingesse, lihased peaks olema lõdvad - kui eesmärk on pakkuda naudingut. Nöör ei ole randmete fikseerimiseks hea, sest piitsutamise ajal hakkab inimene ennast liigutama ja nöörid hakkavad nahka liialt hõõruma. Ka käerauad ei ole fikseerimiseks head. Kõige paremad on nahast cuffid.

>> Kui soovid anda löögile rohkem jõudu, ära löö ainult randme või käe jõuga, vaid anna hoogu terve kehaga. Kasuks tuleb varasem tennisetrenn :)

>> Ainult ebaprofessionaalne dominant lööb piitsa otsaga "üle serva". Sihi täpselt. Mitte kunagi ei piitsutata lümfipiirkondi! Parim koht löömiseks on tagumik, aga sobib ka selja ülaosa.

>> Idee: paarislöögid - esimene löök tugevam, teine nõrgem. Võib kombineerida erinevaid piitsasid,  näiteks esimene löök snake'i, teine floggeriga.

>> Kui snake on liiga pikk, hoia seda kinni keskelt ja kasuta otsa.

>> Kui masohhistile dominant ei meeldi, ei tule allumisest midagi välja, ükspuha, kui hea dominant tehniliselt on, välja arvatud juhul, kui masohhist kui valusõltlane on väga „näljane“ - nagu narkomaan, kes pole ammu laksu (haha, pun intended) saanud.

>> Kontrolli alluva reaktsiooni ta silmadest, vaata talle aeg-ajalt otsa.

>> Isegi kui sa tunned oma alluvat ammu, siis teda esimest korda piitsutades õpid sa teda uuesti tundma. Võta aega.

>> Mõnu piitsutamisest ei pruugi saabuda piitsutamise ajal, vaid alles peale seda. Kuigi endorfiine hakkab aju eritama juba 5 min pärast peale piitsutamise algust.

Vot nii.. järgmise korrani! Ilmselt on järgmine kohtumine Borisiga piitsutamise workshop ehk praktikum. Jälgi blogi ja ole kursis. Võid oma huvist juba praegu märku anda: PrintsessLilian@gmail.com

2 comments:

  1. Thank you Frankie and Lilian! It was great seminar and party agein!
    We had nice time, like usually when we visit you two! Hugs and kisses to my lovely ladies! T. DomiNina and Mi nna

    ReplyDelete