Monday, December 4, 2017

Berliini muljed. Sügis 2017.

Domina Frankie orjaga. Berliin 2017.
Ilm Tallinnas oli meie lahkumise päeval lihtsalt kohutav, taevast sadas pussnuge. Tuul tahtis juuksed peast puhuda ja autoparkla lennujaamas oli pilgeni täis. Kohake kaugemas nurgas siiski leidus. Viimane väike ponnistus ja kuum kohv päästis hommiku.

Vaid paari tunni kaugusel  võttis meid vastu kena sügisene Berliin, üksikud kollased lehedki veel puude latvadest langemas. Polnudki muud kui lasime aga pea õlgade vahelt välja ja nuusutasime  uusi lõhnu – ning neid selles Euroopa klubide mekas jätkub. Näiteks nn musta muusika klubis YAAM lõhnas ühe rohelise taime järele.

Järgmisel päeval ei saanud jätta käimata kummišopingul, mis päädis  Black Style’i kotiga uhkeldava orjaga, kes vantsis õnnelikuna mööda Prentzlauer Bergi tänavaid meie sabas, unistades õhtust ja uue pumbaga vidina katsetusest. Ilm oli ikka veel nii meeldivalt sügisesene, et sai lausa välikohvikus istuda.

Domina Frankie orjaga. Berliin 2017.
Enne uuesti ööellu sukeldumist tegime vahepeatuse oma sviidi vannis. Põhjalik jalamassaaž ja peale seda esimene peatus -  Berghain. Räägiti, et rotid. Räägiti, et uksel imelik mees. Räägiti, et ei saa sisse. Rotte ei näinud, küll aga pakuti meile juba taksost välja astudes kõiki meelemürke. Ei soovinud. Ja mees selle Euroopa kuumima tehnoklubi uksel - Sven Marquardt - on tõesti nagu Gerberos põrguväravas.

Sven Marquardt
Siinkohal meenus mulle 1990ndate Stockholmi ööelu, täpsemalt ühe konkreetse kuulsate ja kummaliste ööklubi külastus, mille nimi on mul ununenud. Jalutasime mu toonase baironliku geisõbra Victoriga mööda hilisõhtuse kesklinna tänavaid, temal seljas hall metallselt läikiv ülikond ja käes kuldse nupuga jalutuskepp, tumedad laines juuksed soojas tuules lehvimas, mina kollases dressipluusis ja plätudes, blondi poisipeaga ja päevitunud. Stockholmi kuumima ööklubi uksehoidja  viipas juba kaugelt, võttis keti punaselt vaibalt eest ja juhatas meid pikast järjekorrast mööda, otse suurest võlvkaartega uksest sisse: „Hello, Marie Fredriksson, nice to see you!“.


Next stop - Insomnia. Kena, sõbralik koht.  Võta kaasa sobilikud riided, telefon jääb garderoobi.  BDSM ja swinger klubi, kus saab ka tantsu lüüa, vanni minna, küünlavahaga mängida, piitsutada, seksida või arstlikku läbiivaatust korraldada. Paljajalu ei soovita turvalisuse mõttes sinna kindlasti minna. Kenad stiilsed inimesed ja mõnus olemine.


Insomnia
Nii need paar päeva imekiiresti möödusid. ori tiris Tallinna tagasi poole raskemad kohvrid.

Berliinis käisid Domina Frankie, Printsess Lilian ja ori.

Memuaarid kirjutas Domina Frankie | DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment