Tuesday, June 27, 2017

Libu fantaasia

Mäletan, kuidas ühele õhtule tutvumisportaalis järgnes mitu vastastikust meili.

Mäletan, kuidas meilidest said vahetatud pildid, jagatud fantaasiad, öised videovestlused ja telefonikõned.

Mäletan, kuidas telefonikõnest järgmine loogiline samm oli kohtumine Tallinna kesklinna kohvikus. Kandsin tavalist halli t-särki ja kitsaid teksaseid punaste ketsidega ning närveerisin enne kohvikusse sisse astumist teisel pool tänavat oma hea seitse minutit.

Sain kartusest jagu ja astusin sisse. Tundsin Su kohviku kaugemas parempoolses otsas kohe ära: sul oli seljas viisakas helesinine triiksärk, punakas-must kikilips, jalas tumedad teksad. Piltide pealt tundsin ära Su veidi kohevad ja poollokkis musta värvi juuksed, enesekindla halli värvi silmavaate, nunnud põselohud, õrna kolmepäevahabeme ja kui oleks piilunud laua alla, märganuks tõenäoliselt su kerkivat teksariiet vööst allpool.

Vestlesime laua ääres peaaegu sulgemistundideni, meenub. Tundsin, et tunneme üksteist juba aastaid, ehkki tutvumisportaalis kohtumisest oli möödas vaid kolm nädalat. Sinu tungival soovitusel proovisin punaseid veinisorte, mis hakkasid mulle kiiresti meeldima ja ühest kokkulepitud pokaalist sai kolm. Pea veidi tiirles ringi, aga su käsi, mis oli aeglaselt mu põlvele nihkunud, hoidis meeled piisavalt ärksana.

Jalutasime peale kohviku sulgemist viisakat distantsi hoides paar öötundi. Pakkusid välja, et võiks minna koos Rootsi kruiisile – eraldi kajutites, kui peaks selguma, et füüsiline klapp pole siiski niivõrd hea, nagu kahekesi lootsime, et on. Olin joobunud, kuid mu „jah“-sõna ettepanekule polnud alkoholist mõjutatud. Tahtsin tõesti Su keha enda vastas tunda. Su käsi mu tuharatel. Su sõrmi mu rindadel. Suudluse sain juba samal õhtul, huuled olid Sul tugevad.

Kaks nädalat ja mitu öist telefonikõne hiljem oligi aeg minna neljapäevasele kruiisile. Aeg põgeneda novembrikuu porist Tallinnas. Kruiisi esimesel õhtul ütlesid mulle, et võtsid kaasa mänguasju, mille proovimisest olime rääkinud. Käerauad, anaaltapid, suutropid – list, mida olime arutanud, oli veelgi pikem, aga aimasin head.

Jõime baaris kohvi. Jälle langes su käsi justkui hooletult aeg-ajalt mu põlvele. Tajusin mõnda pilku meie peal, aga üritasin mitte välja teha. Itsitasin seks ajaks rohkem kui rääkisin, Su sarkastiline huumorimeel töötas suurepäraselt.

„Lähme minu kajutisse, panin sulle ühe riietuse valmis,“ ütlesid umbes kesköö paiku. Noogutasin ja järgnesin Sulle aeglaselt paar korrust allapoole. Su kajut oli minu kõrval.

Sa avasid kajuti ukse. Apla pilguga liikusin kajuti voodi juurde, et näha enda tänaöist kostüümi. See oli stereotüüpilise Jaapani porno-koolitüdruku oma – liiga kitsas, kõhu paljaks jättev valge särk, roosakas-valge ruuduline mikroseelik, roosad sukapüksid, roosad läikivad kingad ja muidugi sitsilised roosa stringid. Seeliku kõrval oli kott meigitarvetega. „Ega ma päris kindel ei ole, et võtsin õigeid asju poest, aga ma ei tea, palju Sul endal kaasas on, seepärast võtsin rohkelt – tee end selliseks, nagu tahad,“ ütlesid.

Haarasin riided ja läksin vannituppa. Panin natuke kohmakalt neid selg. Oma suureks imestuseks avastasin, et Su välja valitud kingad sobivad mu jalaga. Meikisin end, ehkki olin liiga närvis, et teha tasemel tööd. Rahuldusin lõpuks kerge puudri ja tumepunase huulevärviga.

Kui tulin vannitoast välja, ootasid Sa mind voodis alasti. Ei olnud klišeelist six-packi, vaid mehiselt karvane, laiade õlgadega keskmises vormis keha. Sa muigasid õrnalt ja patsutasid voodi teki peale. Istusin Su kõrvale ja lasin Sul oma kätega mu sääri silitada. Istudes tundus kleidil veel vähem mõtet olevat, mu stringid oli tõenäoliselt igati näha.

„Armas," kommenteerisid pärast paari vaikset momenti. "Aga vaata, Olivia, täna ma ei taha Sult armsust. Ma tahan koolitüdrukust litsi. Sa oled praegu liiga armas. Ma pean Sind natuke voolima oma käe järgi.“ Viimase lause ajal tõid Sa oma selja tagant nähtavale voodipeatsi külge kinnitatud ahelad. Ja nüüd panin tähele, et ahelad olid ka voodi jalutsis. Ma ei osanud vastata, aga ei pidanudki pikalt mõtlema, sest Sa haarasid mul õrnalt käteest, viisid nad – klõpsti! – ahelatesse, suunasid mu viipega neljakäpukile ja panid lõksu ka mu pahkluud. Olin nüüd igast nurgast haavatav, kleit paljastas mu ujumisega treenitud booty.

Sa hakkasid tegema pilte ja kirjutasid mulle alaselja peale musta markeriga midagi. Ma ainult kihistasin kaasa – teostasime ühte fantaasiat, millest olime mõnda aega rääkinud.


Paari minuti pärast panid Sa fotoka käest ja tulid voodisse mu selja taha, kergitasid mu seeliku üles ja tõmbasid stringinööri natuke kõrvale, et mu siledapoolset intiimpiirkonda lähemalt uurida. Sa panid näpu õrnalt mu kutsuvasse anusesse, mille peale ma ohkasin õrnalt.

„Ma näen, et Sa erutud kiirelt. Noore litsi kohta tubli,“ kiitsid mind.

Sa haarasid voodi alt pallikujulise suutropi, vaigistasid mind ja katsusid mu stringe nüüd eespoolt. „Väga hea, lits. Sul peabki olema kõva, ehkki pean tõdema, et Su kõva peenis on ikka pigem väike. Saan nüüd ka aru, miks sul naistega pole erilist õnne olnud – sa vajadki mehe karmi kätt. Täna sa seda saad,“ naersid Sa nüüd valjult ja võtsid käe pealt ära.

Nägin, kuidas Sa võtsid välja suure anaaltapi ja määrisid libestit nii sellele kui oma riistale. „Allu mulle ja ma teen Sinust litsi, kellena elamisest sa unistad, poiss!“ ütlesid.

Ma sulgesin silmad ja noogutasin vaikselt. Olin oodanud piisavalt. Olin valmis.

Autor: Kinky Bitch

No comments:

Post a Comment