Saturday, June 10, 2017

Kuidas saada Domina Frankie orjaks

Domina Frankie saabas

Esiteks peab olema sinus soov alistuda ning ilmuda Minu ette teadmises, et sina ei otsusta enam midagi. Sul tuleb saata Mulle ennast tutvustav kiri. Teine katseülesanne on Mulle helistamine ja vestlus. Kui need kaks etappi on edukalt läbitud, avaneb sulle võimalus tulla esimesele kohtumisele.

Jälgid hoolega kella, et anda endast ukse taga märku just selleks ettenähtud ajal. Kui oled täpsusega harjunud, pole see raske. Kui oled lohakas, on see juba su esimene komistuskivi, millele järgneb karistus.

Jätad oma ego ukse taha ja sisened, oodates igaks sammuks luba ja käsku. sa oled marionett, kellega Ma mängin. Ei mingit vastupanu. sa riietad end justkui unes lahti. su sammud on pehmed nagu oleks põrand vatist ning sulad nagu kevadine lumi Mu ette põrandale.

Korrigeerin su asendit. Oled alandlikult põlvili, pilk langetatud ja käed seljal. Niimoodi võid sa olla terve igaviku. See teeb sulle head. See on sinu esimene füüsiline harjutus. Vaatan kella ja lähen teise tuppa. Kui tagasi tulen, oled sa ikka samas asendis, aga värised kergelt, sest su lihased pole asendiga harjunud. Ma ei räägi sinuga. Näen, kuidas sa tahaksid liigutada, aga sa ei anna alla. Kiidan sind pingutuse eest ja asetan su silmadele silmaklapid.

Seejärel tuleb sul olla Mulle kohvilauaks käpuli diivani ees. Asetan sulle kohvitassi seljale ja kallan kuuma joogi tassi. Nagu isegi aru saad, on see sinu huvides vagusi püsida. Millegipärast oled sa erutunud. Huvitav, kas tingituna asendist või tekitavad sinus erutust Mu varbad su nina all?... Liigutan neid vaikselt päris su näo lähedal. Jah, need on varbad, mis muudavad gravitatsioonijõudu ja su riista horisontaalsuunda tõmbavad. Kohvitass kõliseb vaikselt vastu alustassi.

Järgmine ülesanne on mitte reageerida kõrvalistele stiimulitele. Püsid jätkuvalt käpuli ja Ma tilgutan su tagumikule vaha, samal ajal saad limpsida varbaid. Selline kooslus tundub päris hästi toimivat. Kaks erutavat tegevust ja sa püsid kenasti lauakesena mu ees.  Vabastan sind silmaklappidest ja kohvitassist su seljal.

Saad võimaluse olla tänulik oma õppetunni eest. Lasen sul olla alasti põrandal ja nautida Mu jalgu. Oled tänulikkusest pöördes ja hakkad liigagi aktiivselt end vaibal liigutama. Lasen sel juhtuda, et näha kui kaugele sinu lubamatu isetegevus küündib. Kogu kohtumise vältel oled püsinud vait, kuid nüüd palud, et sind karistaksin sind su kohatute mõtete pärast. Ma ei hakka uurima, mis need täpselt on. Võtan musta nahast piitsa ja sa saad paar nähvakat vastu kintse.

Tänad südamest ja saad loa lahkuda.

Domina Frankie | DominaFrankie@gmail.com

1 comment: