Monday, May 9, 2016

Pildikesi Soome kinky peolt

Pildi allikas: villi-ira.blogspot.com
Wildclubis toimuva kinky peo uksed avatakse küll kell 20.00, kuid kui  oled kohal natuke enne 22.00, on just õige aeg. Mina jõuangi koos DomiNinaga kohale sel ajal. Rahvas on kogunenud esimesele korrusele, kus majaperenaine Domina Ira põgusalt tutvustab, mis toimuma hakkab.

Töökorda on seatud duaalne seksimasin, mis üheaegselt kahte nussinäljas inimest rahuldada suudab. Kõigil on võimalus seda koheselt ja häbenemata avalikult katsetada, aga kuna masinale tekib väike järjekord, lähen ma hoopis mehe juurde, kes kannab silti FF lääkeri - mida iganes see ka tähendab… Oma teadmistega nii naiste kui meeste genitaalide füsioloogiast paneb arstionu mind tõesti uskuma, et on siin SM-klubi arstikabinetis vaid sel õhtul ja muidu võtab vastu päris haiglas ja teeb haltuura korras nõelravi läbi erinevate kehaavauste. Leides minus kuulaja, pajatab ta ka sellest, kuidas töötavad elektrilised seadmed.

Arstikabineti ukse tagant hakkab kostuma lakse ja plakse, sest DomiNina oli alustanud oma piitsutamispraksist.

Samas kõrval on end koolipinki istutanud kõrge potentsiga perversse naeratusega kergelt armilise näoga mees, keda olen kohanud ka eelmistel pidudel ja kes saab nüüd aeg-ajalt kummilapatsiga vastu näppe - nii igaks juhuks ja ergutuseks.

Üks nukra näo ja moega mees küsib minult juba kolmandat korda, et äkki mul leidub hetk, et teda panna, et ta saaks „rohud“ (oma sperma väikses topsikus) ära võtta, kui arst on ta läbi vaadanud. No tema peab veel ootama, õhtu ju veel ees.

Väga väike ja peenike poiss, vist pärit soojalt maalt, tuleb ja teadustab, et tema on bi. Võtan selle siis teatavaks.

Kaks soliidsemas eas „prouat“ (naisteks riietunud mehemürakat) on ametis häbiposti kallal - üks paneb teist kinni ja annab ihunuhtlust. Vahepeal kougib karistaja oma ridikülist välja hämmastavaid isetehtud karistusvahendeid, mida ta lahkelt ka mul proovida laseb. Rattarehvist tehtud lapats jätab paari korraga kena mustri, ei mingit jõudu ega vaeva, kerge viibutus ja „Vau!“.

Edasi lähen keldrisse, et heita pilk seal lamavale nahksesse kotti topitud tüübile. Jah, seal ta lebab, üleni kotis, vaid rõngastatud riist ühkelt kotiaugust lakke vahtimas ja kõikidele külalistele kõikvõimalikul moel kasutamiseks. (Nüüd sa mõtled, et see on just sinu unistus? Mõtle hoolega järele!).

Tualeti ukse ees seisab kummitrikoos roosade põskedega poiss, küljes silt „Olen potiks naistele“- hea teada. Küsin nii igaks juhuks, kas tal ujumisprillid ka on, aga tal pole neid.

Ja näe, seal on püksid rebadele lasknud patsiga tüüp, kes kellelegi taha keerab. Akt kestab küll vaid mõned minutid, kuid tundub, et osapooled on rahul, sest teine, tahasaanud tätoveeritud tüüp hakkab naeratades oma ketse jalga panema. Nendega läheb tal küll tunduvalt rohkem aega, kui eelneva tegevusega.

Pidu keerab tuure juurde. Hääled, mis vahepeal alumiselt korruselt ülemisele kostuvad, ei jäta mingit kahtlust, et mõned mängud võivad olla päris dramaatilised.

Need vaid mõned välgatused sellest õhtust, mida teiega jagan. Et täit pilti kokku panna, peab ise sellistel pidudel kohal käima.

Domina Frankie | DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment