Tuesday, May 17, 2016

Meenutusi BDSM Estonia stuudio 4. sünnipäevapeost

BDSM Estonia Stuudio Tallinnas
Pildistas: Endla fotostuudio
Neli aastat on möödunud imekiiresti ja aprillikuus jõudis kätte stuudio 4. sünnipäev, mida väikese hilinemisega nüüd maikuus tähistasime. Külla oli kutsutud trupp Flying Pigs, kes tegeleb läbi naha torgatud konksudega inimeste ülesriputamisega (suspensiooniga). Dmitry koos kahe modelliga oli end külaliste saabudes juba valmis seadnud ja peale väikest sissejuhatust surus ta mängleva kergusega jämeda nõela meesmodelli tiivanuki nahast läbi. Mulle nagu tundus, et kuulsin raginat. Nõela külge kinnitati spetsiaalsed klambrid ja siis korrati sama teisel tiivanukil. Edasi kinnitati klambrid nööriga laekonksu külge ja varsti lendles poiss nagu Peeter Paan keset tuba jalgadega hoogu andes ja tegevust nautides.

Nii lähedalt polegi sellist asja näinud, tavaliselt esinetakse laval ja inimestest kaugemal, kuid nüüd olid emotsioon ja adrenaliinist põlevate silmadega kiikuja siinsamas keset tuba. Huvitav vaatepilt. Samuti oli hea, et sai otse asjaosalistega suhelda ja küsida selle kuulsa küsimuse, et miks te seda teete. Vastus oli: „Seda tehes loksub kõik kenasti paika, saabub transs ja isegi võib-olla isegi uuestisünni tunne….“. Hetkeks tekkis mul isegi mõte, et kohe olen ma ise järgmine, kes seal lendab, paraku sel korral seda mõtet veel ei teostanud.

Peale etteasteid sõime torti nagu sünnipäevale kohane ja tagatoas seoti üks naine ämblikuvõrku, keset tuba sai aga üks latekspükstega mees karistada. Seda kõike „vaatas“ kinniseotud silmadega ristile kinnitatud ori, riist erutusest pikalt ettepoole turris. Ühtegi pilti ei tehtud, kes ise nägi, selle silm on kuningas, kes kohal polnud, fantaseerib kodus vannitoas.

Domina Frankie | DominaFrankie@gmail.com

1 comment:

  1. “The Flying Pigs” made your birthday party worth attending. However, Your and Printsess Lilian’s presence made the party worth remembering. Thanks you so much for the great party!

    ReplyDelete