Saturday, April 2, 2016

Maskipidu Tartus

Printsess Liliani mask
Eile käisime siis esimest korda Tartus SM-teemalisel peol. Peoperemees võttis meid vastu suure punase nokaga veneetsia maskis ja pakkus vahuveini. Osalejaid, kellest enamus olid 20ndates eluaastates noored, kogunes kohale ca paarkümmend. Silma paistis üks gaasimaskis, üleni kriibitud ja armilise kehaga noormees, kes ütles, et talle meeldivad valu ja veri. Vastuseks minu küsimusele "Kas ka menstruaalveri?" tuli kärmelt "Jah!". Nojah, maitseasi.

Järgnesid etteasted. Kõigepealt kaeti laud alasti tütarlapse kehale. Frankie võttis modelli rinnanibu chopstickside vahele, aga siis tulid korraldajad mainima, et näpistada ei tohi. Mina siiski lükkasin salaja modellile ühe lõhetüki püksi. Modell tegi nägu, et ei märka midagi. Siis toimus päris huvitav bonadage show, seejärel kerge piitsutus armilise noormehe kehal (mis selle tulemusel veelgi triibulisemaks muutus)  ja lõpuks vaha tilgutamine alasti tütarlapsele, kes vist osales sellisel peol esimest korda. Huvitav oli see, et pildistamine oli lubatud (meie pidudel näiteks ei ole lubatud)..

Atmosfäär oli üldiselt vaoshoitud, vesteldi väiksemates gruppides, inimesed kogusid julgust. Lõpuks muutusid paljud vabamaks, nii mõnedki langetasid maskid, mõni isegi kõik riided, aga täpselt siis me Frankiega ka lahkusime.

Tartu jättis igati meeldiva mulje!


No comments:

Post a Comment