Sunday, February 28, 2016

Meenutusi bondage workshopist

Boris Mosafir
Eelmisel nädalalaõpul said bondage’i-huvilised oma oskusi lihvida Boris Mosafiri workshopis X-baaris Tallinnas. Peale lühiekskursiooni sidumiskunsti ajalukku tegime kohe algust mõnede oluliste sõlmedega ja sellega, kuidas luua kontakt seotavaga. Džuudinööri võlu ja siduja ettearvamatus, intensiivsus, jõulisus, pinge ja kohalolek hetkes – see on, mida tasub proovida. Bondage on pea igas SM-mängus olemas, kas siis nööri, rihma, sõna või muu vahendi abil. See võib olla valus kinniolek, kareda nööri libisemine mööda ihu, konkreetne hetkeline fikseering, kuid alati on see eelkõige kontrolli võtmine ja loovutamine.

„Lase oma mõte vabaks,“ juhendas Boris sidujaid. „Nöör on siduja käepikendus,“ ütles ta. Tunneta läbi nööri, mida seotav tunneb. Proovi erinevaid võimalusi, leia sobiv ja mine edasi. Ole kiire ja ole aeglane, ole jõuline ja ole hell, hoia nöör pingul, lase seotaval sinu emotsioonist füüsiliselt osa saada. Anna talle, mida ta vajab ja saad ise topelt tagasi.  Näita talle, et ta on sinu! Ole alati lähedal, kontaktis, ole turvaline.

Kuus intensiivset tundi möödusid superkiirelt. See oli teistmoodi kursus kui lihtsalt vaikne sõlmede nokitsemine. Rõhk oli loovusel ja tunnetamisel.

Aitäh, Boris Mosafir, Maksim Kalahari, modellid ja kõik osalejad, ja kohtumiseni Skandinaavia Ropefestil 9. - 10. juuli 2016 Tallinnas! Tuleb suur üritus, ole kohal! Kui aeg küps, siis info ka blogis.

Domina Frankie DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment