Monday, August 17, 2015

Esimene koolipäev (osa III)

image source

"Sa võid need püksikud nädala lõpus endale saada,“ selgitasin ta jahmunud pilku nähes. "Kuid ainult ühel tingimusel...." Kummardasin veelgi ettepoole, nii et Mikk nägi, kuidas rinnakoidja ääre vahelt paistis päevitamata valge ihu. Poiss lõi pilgu oma tennistele ja küsis vaikselt kogeledes: "Mis see tingimus oleks?".

Sain osa I ja osa II lugejatelt igasuguseid vihjeid, millistel tingimustel Mikk püksikud endale võis saada, kuid ükski neist polnud õige. Keegi arvas, et Mikul tuleb igal hommikul enne tunde klassiruum laitmatult korda teha või siis terve nädal kõikides tundides käia ja mitte popitada. Mõni julgem pakkus keeleka tegemist. 

Õpetajana on mulle kõige tähtsamad õpilaste loovus ja uudishimu, lahenduste otsimine ja töökus.

"Vaata, Mikk, ma tahan, et su kooliaasta algaks edukalt ja on üks väike vidin, mis sind selles aidata saab," teatasin.  Tõusin ja läksin oma laua juurde, keerasin esimese sahtli lukust lahti ja võtsin välja metallist torukujulise eseme. Läksin tagasi Miku pingi juurde ja näitasin talle seda. "Kas tead, mis see on?" küsisin. Mikk raputas pead.

"Me lukustame su kiusliku riista sellesse koonusesse, et saaksid rahulikult õppetööle keskenduda. Ei mingit pornot, püksikuid, tüdrukuid. Võti on minu käes ja reede õhtul vaatame tulemused üle - kui kõik on nõuetele vastav, siis on minu püksikud sinu.

"Jah, aga..." pomises Mikk.

"Mis aga? Kas sa pole tingimustega nõus?" küsisin kulmu kergitades.

"Olen küll, aga kuidas ma..." kogeles poiss.

"Tõuse püsti ja seisa siia mu ette," ütlesin häält tõstes. "Tule lähemale!" nõudsin ja sikutasin poissi vööst.

Mikk ajas end püsti. Ulatasin voorusevöö ta kätte ja marssisin tahvli ette.

"Sa ju tead, kuidas seda kasutada?" küsisin üle õla vaadates.

"Ei, ma pole sellist asja kunagi varem näinud," vastas poiss.

"Hea küll, ma aitan sind esimene kord," ütlesin ja käskisin tal püksid alla lasta.

Ma nägin, kuidas ta piinlikkust tundis ja häbenes, samas iga hetke nautides. Läks tükk aega, enne kui ma tõrksa tegelase puuri sain ja luku kinni klõpsatasin.

"Nii, nüüd marss aulasse ja head algavat nädalat!"

Autor: Domina Frankie | DominaFrankie@gmail.com 

3 comments: