Tuesday, July 21, 2015

Kivid

Domina Frankie jalad
Me vestlesime kaua, rääkisime suvest, spordist ja seksist ning füüsikalistest ja mitte-füüsikalistest nähtustest. Näiteks hõõrdetegurist, sellest, kuidas seda vähendada ja unenägudest, mis tunduvad nagu päris. Oli väga kuum, aga tuuline öö. Tuul lõõtsus, mattes meie sõnu endasse. Istusime kõrvuti laial kivil, mis läbi särgisaba veel praegugi meeldivalt soojendas.

Vaatasin mõtlikult musta võrkkotti ujumislestade ümber. Peas hakkasid keerlema kummalised mõtted. Võtsin lestad võrgust välja ja panin asemele mõned rusikasuurused kivid. Sa vaatasid mind, kerge naeratus suul. Lisasin veel mõned kivid ja kaalusin võrku käes.

Vahepeal oli täiskuu vett valgustama hakanud ja see ei tundunud enam nii mustjalt ähvardav, vaid helkis lausa kutsuvalt. Sa nohisesid vaikselt, justkui oleksid kusagil kaugel: „Hmmm...“

Tõusin püsti ja tõmbasin su enda ette. Seisime vastakuti, sa olid ainult natuke pikem kui mina. Võtsin võrkkoti kividega, pingutasin nööri ja tegin silmuse otsa.  Seisime väga lähestikku, sina täiesti alasti ja mina selles olematult õhukeses hõlstis, mida tuul vägisi seljast kiskuda tahtis. Sa asetasid oma käed korralikult selja taha ja ootasid, suutmata varjata tekkivat erutust.

Silitasin kergelt su kõhtu ja liikusin allapoole, keerasin silmuse ümber su munade ja riista. Kivide raskus tõmbas silmuse pingule.

Kutsusin su ujuma, sa astusid ettevaatlikult ja ma hoidsin sul käest. Kui olime põlvist saati vees, käskisin sul onada.

Olid sellest kõigest nii erutunud, et anusid vaid luba lõpetada. Andsin sulle käsu hoopis vette istuda ja vee all näppimistegevust jätkata. Ise seisin su kohale ja niristasin kuldset vihma otse su kuivadele huultele. See oli sinu viimane piir....

Loo autor: Domina Frankie | DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment