Wednesday, June 10, 2015

Patukahetsus enne pulmi

Ta toodi kohale naeru ja ergutushüüete saatel.  Peas suur must silmadele tõmmatud torukübar, et mees ei näeks, kuhu teda talutatakse.

Võtsin tal uksel käest kinni ega öelnud midagi. Noogutasin ülejäänud poissmeeste peo seltskonnale ja sulgesin ukse.

Üks tema sõpradest oli andnud mulle foto päris kobedast blondiinist bikiinides. See naine tuleb peatsel abielumehel unustada, paluda andeks kõik oma kõrvalehüpped ja vanduda, et midagi sellist enam iial ei juhtu. Temast peab saama truu ja armastav abikaasa. Vaatame, mida siin teha annab, mõtlesin muiates.

„Nüüd on käes aeg oma tegude kohta aru anda,“ ütlesin ja kergitasin kübara mehe silmadelt. Nii üllatunud pilku polnud ma ammu näinud. Näitasin talle fotot ja küsisin: „Kes see selline veel on?!“. Mees hakkas kogeledes selgitama, et see on minevik ja ta saab väga hästi aru, et ta peab nüüdsest pühenduma vaid oma abikaasale. Ütlesin, et ei usu teda ja et ta peab saama oma hoorategude eest karistuse.

„Lase püksid alla ja roni sellele mustale pukile, näitan sulle, kuidas tagumiku kaudu mõistus pähe läheb!“ kamandasin edasi. Aeglaselt kohmitsedes ronis ta pukile. Võtsin rihmad ja sidusin ta korralikult kinni, seejärel läksin avasin publikule ukse, et sõbrad saaks värske peiu karistusaktsioonist osa. Vaikselt koguneti seina äärde ja jäädi ootama.

Algatuseks sai kumbki kannikas paar lööki lapatsiga, mis jättis endast väikesed punaste südametega jäljed. „Sinu patud saavad läbi ihunuhtluse kustutatud,“ ütlesin ja võtsin värske kasevitsa. Asetasin blondiini foto talle nina alla. „Vaata nüüd hoolega, sest see on sul viimane kord vaadata teisi naisi peale oma pruudi!“ Ta noogutas vaikides. Seejärel hakkas vits tagumikul tantsu lööma, joonistades sinna punased triibulised. Kui see tehtud, lasin tal meie kõigi ees vanduda, milline suurepärane abielumees temast tuleb.

Siis tõin talle õhtuse linnatuuri jaoks helesinise sitskleidi, tema enda riided rändasid kilekotiga ühe sõbra kätte hoiule. Ei puudunud ka kevadine roosa huulepulk. Seltskond oli valmis poissmeeste pidu jätkama, nüüd juba koos „süütu tüdrukuga“. Ka nii võib juhtuda!

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

1 comment:

  1. Guys if you will need BDSM accessories with a discount let me know, I am the owner of Sexik Sex Shop http://www.sexik.ee

    You can send me an email to info@sexik.ee

    ReplyDelete