Friday, May 29, 2015

Müncheni reisipäevik: Boundcon XII

subrosadictum.de/photos
Juba 12. korda toimus maikuus Münchenis Euroopa suurim fetiš- ja BDSM sündmus nimega Boundcon. Sel aastal otsustasime vaatama minna, mis seal  toimub.

Festival kestab 3 päeva, reedest pühapäevani. Kohapeal on ligi 100 messiboksi, kus Saksa, Austria, Hollandi jt Euroopa riikide esindajad müüvad ja tutvustavad kõike mõeldavat teemaga seonduvat, 5 laval toimub showprogramm, kohal on fetišmodellid ja maailma parimad bondage meistrid.


Meie sättisimegi end kella kuueks kohale, et näha Boris Mosafiri esinemist, mis toimus pealaval. Kohe algaski tempokas esinemine ja nagu ikka oli ka sel korral  Borisil oma lugu jutustada. Seekord armastusest purjus kauboist ja tüdrukust preerias.

Laupäeval toimus palju erinevaid workshoppe, nii sidumise kui hingamise kontrolli õpetus.


Laupäeva õhtul toimus sealsamas kõrvalmajas Kesselhausis suur fetiš pidu "Sub Rosa Dictum". Siinkohal soovitus kaugeltnurga meestele: võtke laupäevane peopilet kindlasti eelmüügist ära! Nimelt olid kella 12-ks päeval kõik õhtused piletid välja müüdud, saime enda omad napilt tänu heale õnnele kätte.

Uksed avati kell 22.00 ja järjekord sissepääsuks lookles kilomeetrina. Sadas, prr. Ilm oli tõesti  nagu meil kodus, kuid see ei heidutanud mingil määral pidulisi, kes nahas ja lateksis vihmavarjude all seisid. See oli tõesti lahe koht, mis mahutas tuhandeid inimesid. Avatud oli mitu baari ja laval toimus fetiš moeshow. Mõned orjad said karistada (või preemiat) ristil olles ja piitsa tundes. Muusika oli hea, nii et lõime kummimeestega tantsu ja nautisime head seltskonda. Väikese vahemärkusena, et baarilettidel olid kandelaabrid elava tulega ja keegi ei ajanud neid ümber ega läinud põlema. Lihtsalt neil pidudel ei tarbita ülemäära alkoholi.

subrosadictum.de/photos
Vaata peopilte: subrosadictum.de/photos

Lahkusime alles vastu hommikut.

Pühapäev oli sobilik linnaga tutvumiseks ja  ühe hea india söögikoha ledsime ka,  kohe kiriku juures Marianplatzi metroojaamast paar minutit.

Enne esmaspäevast lendu otsustasime end värskendada Euroopa suurimas SPA-s Therme Erding, mis asub lennujaama lähedal natuke linnast väljas.  Väga hea koht mõnusaks puhkuseks.  Palju erinevaid saunu (30 ringis) ja lisaks suur nude tsoon, kus päevitusriideid vaja ei läinud. Kena, puhas, soe ja hea teenindus.

Nüüd siis jälle Tallinnas ja kes tahab rohkem teada, andke märku!

Domina Frankie DominaFrankie@gmail.com
Printsess Lilian PrintsessLilian@gmail.com

No comments:

Post a Comment