Saturday, December 6, 2014

Vabameelsete pidu SM Stuudios

orjatar isabel
Eile õhtul toimus BDSM Estonia klubis jõulupidu. Kuusk sai ehteks hõbedased ketid ja mustad pallid külge, kaheksa punast küünalt süttisid kandelaabris ning jõulupidu võis alata.

Kergeks soojendusharjutuseks oli külalistele pukil upakil oleva orja tagumikus põleva küünla piitsalöögiga kustutamine. Kõik soovijad said kätt ja täpsust proovida. Kui küünal oli juba piisavalt väikeseks piitsutatud, sai ori preemiaks magusad nähvakad kintsudele, mis ergutasid teda nagu kange kohv paremini külalisi teenima.

ori küünlaga
Käisin korra uue orja jalamassaaži oskusi proovimas, kui juba teisest toast erutatud hääli kuulsin. Ja mis ma nägin: Printsess Lilian oli kellegi kappi pannud ja uudishimulikud vaatasid, mis edasi saama hakkab. See pole muidugi päris tavaline kapp, nagu te arvata võite - sellel kapil on strateegilises kohas väike luuk, mis oli kutsuvalt lahti. Niimoodi sai üks naissub oma „lutsukommi isu“ rahuldada ja teised kapiorja lihtsalt kiusata. Lõpus selgus, et kapis oli päkapikk, kelle mütsitutt pikalt rippudes põrandat puudutas.


Ühele naissubile tegime kingituseks bondage’i ja varumees näitas seotud piiga peal, kuidas rütmikalt kepitakse. Subi isand vaatas seda kõike muheledes pealt.

Ühel hetkel muutus puuri peale kaetud pidulaud taevaseks poodiumiks, kus suhuvõtt ja õlimassaž ühe peolise reaalsustaju olematuks muutsid.

Peale seda sai orjatar isabeli tagumik samal laual oma pühadetervituse spankinguna kätte, lisaks  kuuma vaha ja jahutavat veini, mis kokku mõjusid uimastavalt.

Enne keskööd saabusid veel mõned hilinenud töönarkomaanidest külalised. Kingikotist pudenes välja timukamask, mida ka demonstreeriti ja mis kasutamist ootab.

Tugevamate munade võistlus pani nii mõnegi pealtvaataja suu lahti vajuma. Võistlus oli tasavägine ja seisnes selles, et osalejate riista ja munade külge kinnitati hunnik rauda (nii umbes 10 kg) ja nad pidid oma etteastes selle koormaga paar ringi ümber toa tegema. Auhinnaks said mõlemad kõvad tegijad „sinise lamba“ joogi.

Seekordne pidu lõppes peale keskööd ja loodetavasti jõudsid kõik osalejad tervete ja reibastena koju!

Kohtumisteni!

Loo autor: Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment