Monday, December 15, 2014

UUS sex shop Tallinnas – Eros Butiik!


Eros Butiik, Tehnika 1, Tallinn
Mistress Eva Soomest käis ühel päeval Eestis ja rääkis Domina Frankiele, et Tallinnas aadressil Tehnika 1 on uus sekspood avatud. Läksime siis meie ka vaatama ja väga positiivne üllatus! On tõesti uus koht ja võib kindlalt öelda, et tegemist on Eesti parima ja ainsa sex boutiqe’iga. Tavalisest kauplustest eristab seda  butiiki toodete valik ja kvaliteet, ilus interjöör, privaatsus ja sõbralik teenindus. Vaata: Eros Butiik.


Kohapeal on võimalus privaatshoppinguks ja kui ütled müüjale märksõna „EROS“, saad -5% soodustust. Meie ostsime näiteks ristikujulise laksuti, massaažiõli, kõdisule, pesu jm. Silma jäid ka päris hobuse sabajõhvidega kuldne buttplug ja kristallidega kaetud käepidemega piits. Igatahes ideaalne koht, kust oma kallimale (või Emandale!) jõulukingitused osta!

Kui sa ei ela Tallinnas, siis saad shopata veebipoes: www.eros.ee/shop


We just recently discovered a new high quality sex shop in Tallinn, located at Tehnika Street 1 (very close to the old town, at the corner of Toompuiestee and Tehnika street). It is the only sex boutique of its kind in Tallinn – all toys and lingerie are of high quality, interior is beautiful and sexy, atmosphere is friendly and private.


If you tell the sales assistent „EROS“, you get -5% discount. We suggest you to go there and buy your partner or Mistress Christmas presents!

You can shop also online: www.eros.ee/shop
No comments:

Post a Comment