Friday, December 26, 2014

Marcuse jõulud

Ukse snepper klõpsatas. Lõpuks olid kõik läinud… terveks nädalaks! Istusin veel viis minutit tugitoolis, kuni auto oli hoovist välja tagurdanud. 

Nüüd hakkas minu aeg, minu jõulud. Läksin mööda treppi üles, oma salasahtli kallale. Minu saladused olid kõige põhjas, t-särkide, bokserite, sokkide, maikade all… võrkkostüüm, libesti, naaltapp, stringid, korsett, vibraator, punane mini, sinine mini. Täna oli võrkkostüümi päev.

Lippasin vannituppa suure peegli ette. Ma meeldin endale paljana… selline pisut poislik keha erutab mind juba puhtalt peale vaadates. Pugesin võrkkostüümi - täpselt paras kusjuures… poes polnud ju julgenud (ega ka vist ei tohi seal) proovida.

Mu nahk oli nüüd kaetud musta võrguga… jalgevahe, riist, munad ja mu vitt olid vabad… temale saadaval. Tegin mitu tiiru ja naeratasin endale magusalt.

See kostüüm oli super ost. Sobitasin ka oma 43 number erkpunased kingad jala otsa. Pisut kitsad… eks pean siis rohkem selili või põlvili olema… alakehas toimusid teatavad muutused.

Sisse hakkas tulema jõuluõhtu tunne. Meigi lubas tema mulle teha. Tippisin kontsadel enda voodini ja heitsin pikali… keskmine näpp puges libestitopsi ja väljus sealt naeratades. Silitasin oma metallotsaga anaaltappi libestise sõrmega, kuni öökapil põlev küünal ilusti sellel peegeldas… vaikselt lasin tapil endasse tungida…oigasin. Olin nüüd valmis külalise tulekuks.

____________________________________________________

loo autor: Marcus

No comments:

Post a Comment