Thursday, December 4, 2014

Lähme metsa

Lähme metsa. Tule ka! Mul on nii palav. Kas sinul ka? Võta käed taskust välja ja seisa sirgelt! Kõht sisse, pilk langetatud. Vaata Mu saapaid, nüüd natuke kõrgemalt… kas näed Mu sukkades jalgu? Mis sa arvad, kas Ma kannan stringe või hoopis sukahoidjat ja aluspükse polegi?  Mis seal ülevalpool on? Ei, praegu pole sul lubatud vaadata! Pilk ulatub vaid saapaääreni. Just nii. Tubli poiss!

Sa ju tahad preemiat? Muidugi tahad, aga sa ei tea, mis see võiks olla. Näita Mulle, mida sa oskad oma keelega teha! Näita veel. Hmmm, kas see on sinu meelest piisav? Ma ei kuule, mida sa räägid. Su keel ei tööta korralikult. Tee uuesti!  Nii on juba parem. Ringita ja laksuta. Hästi.

Lase püksid alla! Rebadele. Jah! Võta riist vasakusse kätte. Hoia seda pihus. Ära liiguta kätt, lihtsalt hoia. Ma tilgutan sinna paar tilka õli. Hakka silitama, edasi-tagasi, õrnalt ja aeglaselt. Su käsi on libe…

Saad loa vaadata 20 cm saapaäärest ülespoole.  Silitan aeglaselt sõrmedega üle oma sukkades jalgade ja liigun ülespoole, jalgevahele. Sina vaatad ja jätkad enda katsumist. Sa näed vaid reisi ja Mu kätt liikumas. Su vänt on kõva ja suurem kui enne. Paisunud. Miks sa oigad? Kas sul on valus? Piinarikas? Pole midagi, jätka! Mina ütlen, kui oled liiale läinud.

Nüüd aitab! Käed kõrvale. Rahune maha. Vaata, mida Ma teen. Kuhu Mu sõrmed lähevad? Kuuled neid lirtsuvaid hääli? Muidugi kuuled.  Mõtled, kuidas su keel võiks seal olla, aga ei ole.

Nii, alustame uuesti. Nüüd parema käega. Sama liigutus. Mina valvan. Keskendu! Keskendu! Sul tuleb vastu pidada veel 10 minutit. Sa suudad!  Veel 5, 4, 3, 2  ja nüüd ootad. Käed kuklale! Lõdvestu! Põlvili, vaata mida sa nüüd näed. Mida sa näed, ah? Kõik on udune. Tule lähemale! Täitsa siia reite vahele. Nuusuta!

*****

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com 

No comments:

Post a Comment