Tuesday, November 4, 2014

Gang Bang

image source
Roosa vitt haigutas nagu päratu kaevandus, oodates erinevaid munne, mis temasse siseneks. Mokkasid kattis läbipaistev lima, mis kutsuvalt vastu läikis. Kõik riistvara olid kenasti üles rivistatud. Seal oli siledaid ja karvaseid, peenikesi ja pakse lühikesi, suuri väntasid ja väikseid viinereid. Kokku sai neid loetud kümnekonna ringis.

Riistade omanikud nühkisid oma jalgevahel olevat hoolega seisma, sest kohe pidi algama gang-bang! Stopper oli paika pandud ja igale londile oli esimeses raundis ette nähtud aega üks minut – peale seda pidi keppija järjekorra lõppu minema ja uut võimalust ootama.

Tähelepanu, valmis olla, läks! Agaralt hüppas esimene nikkuja vittu ja hakkas seda rautama. Minut möödus kiiresti, märguande peale tuli tegevus koheselt lõpetada ja saba lõppu minna. Järgmine türa oli kikkis ja ootel, kell käima ja sama kordus. Ja nii kõik kümme. Järgmine etteaste juba kaks minutit. Kuni kolme minutini pidasid kõik vastu, aga siis hakkas panijate rivi hõrenema.

Lõpuks oli alles jäänud kaks suurevändalist selli ja ajalimiit oli juba kaksteist minutit. Vahepeal tuli vitule mitmel korral libestit kallata, et see ikka töökorras püsiks. Pika, paksu ja väheke kõvera tilliga mees asus asja kallale sellise näöilmega, et suudab teha seda terve öö, et võit on tema. Ta nühkis ja ähkis, ise võidukalt ringi vaadates. Paraku just siis hakkas pandav tuss end ägedalt edas tagasi õõtsutama ja kiledalt oigama. Mehele oli see nii ootamatu, et lõpp saabus talle nagu välk selgest taevast. Silmad häbi täis tõmbas ta oma lontis riista august välja ja kohtunik fikseeris ilmselge spermakoguse kondoomis. Teine võistleja ei pidanud end seekord rohkem tõestama ja võitis! Palju õnne eduka soorituse puhul, see roosa vitt on auhinnaks kogu ööks!

Loo autor:
Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com
BDSM Estonia Studio, Tallinn

5 comments: