Saturday, October 25, 2014

Spanking - vabanemine läbi ihunuhtluse

image source
Viimasel ajal on kõik probleemid su elus kuhjunud, tunned end väsinuna ja oled stressis. Kõik toimub justkui unes. Vajaksid korralikku raputust, mis ärataks su uuesti üles, teeks meeled erksaks.

Kerged soojenduslaksud käega, siis natuke tugevamalt. Ikka veel oled oma mõtetes uitamas. Seon su käed ja jalad puki külge, silmadele asetan siidist sideme ja jätan su natukeseks  ootele.

Keeran liivakella teistpidi ja imeväikesed terad jooksevad läbi klaasist augu. Sinu jaoks aeg seisab. Teen tiiru ümber puki ja silitan su selga. Tõmbud pingesse, kuid midagi ei juhtu. Ootus ja teadmatus. Laksan  käega vastu su tagumikku. „Ahhh!“  kostub su suust. Nahk muutub roosaks ja siis punaseks. Ja kuumaks.  „Oled valmis?“ sosistan sulle kõrva. Noogutad.

Sissejuhatuseks valin midagi kergemat, väikese puidust lapatsi. Alustan aeglaselt, et iga löögi järelmõju jõuaks sulle kohale just nii nagu vaja.  Laual on ootamas järge tugevamad tööriistad. Jälgin su keha ja kergeid võpatusi. Tean, et see teeb sulle head.

Peenike rotangist kepp jätab lõpetuseks konkreetsed ristimärgid kummalegi kintsule. Tõmban käega üle su selja ja vabastan su nööridest.

Veel viivu oled sa liikumatult ja - saades loa - kummardud ning suudled Mu kingi.  Oled vaba.

Loo autor:
Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com


2 comments:

  1. Ihunuhtlus on tõesti vabastav. Nuhtluse ajal on ka valus aga kokkuvõttes on mõnus. Domina Frankie tunneb asja. Julgen kõhklejatele soovitada.

    ReplyDelete
  2. Järgmisel päeval on kuidagi kahtlaselt kerge tunne :)

    ReplyDelete