Wednesday, May 14, 2014

Mis juhtus laupäeva öösel Laitse lossis

Domina Frankie Baltic Fetish Festivalil 10.05.2014
Fotograaf: Anna-Stina Treumund
Värvikas seltskond hakkas saabuma juba pealelõunal. Seati end lossitubadesse ja tehti ettevalmistusi  peatselt algavaks õhtusöögiks.  Saalist kostis klaverimuusikat, küünlad olid süüdatud  ja külalised hakkasid salongi kogunema. Nahk, lateks, tüll ja samet vilksatasid virr-varris edasi-tagasi.

Tervitusjoogid ootasid vanal veinitünnil. Pokaal käes sai suunduda söögisaali, kus ootas punase sametlinaga kaetud pikk laud, mida ehtisid kandelaabrid.  Võeti istet  ja õhtusöök algas. Lossiteenrid sibasid vilkalt ümber laua, kõik toimus justkui nõiaväel. Jutukõmin täitis ruumi. Minu, Liliani ja DomiNina tervituskõned kolmes keeles tegid teatavaks, mis õhtul juhtuma hakkab.

Mängusaalis oligi valmis Boris Mosafir Peterburist, kes tegi vägeva Jaapani stiilis bondage show, mis ei jätnud külmaks isegi neid, kes muidu nööritehnikast suurt ei huvitu.

Kohe peale seda astus teisel korruse kinkyporno saatel üles Kitty klaasdildodega. Must Mamba oli selle peo lemmik.

Nagu alati, saavad head asjad liiga ruttu otsa, nii ka seekord. Peale südaööd tuli osadel külalistel lahkuda, kuid need, kes lossis ööbisid, jätkasid pidu tubades. Märguanne oli lihtne - kui ootasid omale tuppa seltsi, tuli toauks lahti jätta...

Kui sind seal polnud, siis sa ei saagi teada, mis öösel veel juhtus :)

Domina Frankie | DominaFrankie@gmail.com

4 comments:

  1. Oleksin kaasaga tulevikus potentsiaalne osaleja. Millised kinksterid siis domineerisid ning millised üldse osalesid? Anonüümset nägudeta grupipilti on vist palju paluda? :)

    ReplyDelete
  2. Tahtoisin imeä pilluasi

    ReplyDelete