Thursday, February 20, 2014

Paks ori

Ta on nii kohmakas! See, kuidas ta oma saapanööride kallal nokitseb. Lõpuks saab ta valmis ja palub kohe luba duši alla minna. Palav on, väidab ta. Minu meelest pole üldse palav ja Ma ei luba teda  eestoast edasi. Lasen tal keset stuudiot nõutult seista. 

Ta on tõesti ülekaalus, kuid see isegi sobib talle. Siiski on mul plaan talle üks korralik salenduskuur teha. Mis muu aitaks tõhusamalt, kui seksiharjutused kuival maal :)

Ori ei tea, mis Mul plaanis. Lasen tal veel veidi marineerida ja ütlen siis, et ta end eriti seksikalt lahti riietaks. Paks ori piiksub midagi oskamatusest, aga hakkab end vaikselt riietest vabastama. Ergutan teda kerge laksuga tagumikule. See mõjub hästi. Ori hakkab muusika taktis oma lihavat tagumikku väntsutama ja teeb isegi mõne keerutuse. Strippar. Hoian vaevu naeru tagasi.

Lõpuks on ta alasti keset tuba, kõht varjab pisikest riista ja rinnad ripuvad kahele poole, alludes paratamatult gravitatsioonile. Annan talle väikese helesinise ujumisrõnga ja -prillid. Täna on meil vabastiilis ujumine, pearõhk kiirusel. Ori heidab põrandale, paneb rõnga oma lihava kõhu alla ning siputab jalgadega ja vehib kätega. Te peaksite seda nägema! 

Siis lasen tal selili heita ja asetan kummirõnga tema näole. Ta vaatab mulle sealt august ehmunult otsa. Oh, mis nüüd küll juhtuma hakkab?! Seisan, jalad harkis, ta näo kohal ja kohe saab ta teda, mis Mul plaanis on.

Ma istun rõngale tema näol, just nii lähedale, et tema keeleots ulatub peaegu Minuni, aga seda ainult siis, kui Ma rõngale tugevalt surun. Paksuke pingutab, kuidas jaksab, sihtmärk on nii lähedal, aga samas kättesaamatu. Ühel hetkel tõmban ma rõnga õhunupu välja ja vajun kogu raskusega orja näole. Tihedalt, nii et tema paksud põsed ja nöbinina on täielikult suletud. Ja siis juhtub midagi ootamatut - ori erutub sellest nii, et pritsib oma tibatillukesest nööpi meenutavast riistast oma paksule kõhule sortsu valget vedelikku.

Ujumistreener: Domina Frankie | DominaFrankie@gmail.com

1 comment:

  1. Ujumisrõngas queening-stoolina on lihtsalt suurepärane mõte!!

    alandlikult,
    ori rainer

    ReplyDelete