Tuesday, February 11, 2014

Mängud elektriga

 kummimees

Kuuled mu häält? Saad aru, mida ma ütlen? Hinga sügavalt ja rahulikult. Mina annan sulle õhku.

Sul on suus kummist pall ja minu käes voolik reguleerijaga ning kummikott. Sa võid hingata kotti.  Ma surun koti kokku ja väljahingatud õhk tungib sulle tagasi kopsudesse. Sul tuleb olla rahulik. Tihe kummist mask ümbritseb su pead, sa ei näe, kuid kuuled mu häält. See tuleb kaugelt, kuigi seisan sulle väga lähedal.

Maski ninasõõrmetes on kummist voolikud, hoian neid kergelt pöidla ja nimetissõrme vahel, su rind tõuseb ja langeb ning su kinnastes käed on tihedalt surutud rusikasse. Kokkulepitud märguandeks on su vasaku käe pöial, kuid see on sul kindlalt peos ja ma jätkan. 

Pumpan suutroppi lisaõhku ja pigistan kummikotti. Su riist on selle peale kivikõva. Metallist rõngas, mille juba alguses riistale panin, surub lihasse. Su riistapea ümber on kummirõngas ja väike kummist julla läheb riista otsast sisse. See rõngas on ühendatud klemmide abil puldiga. Pult on laual ja ma lülitan selle tööle. Punane tuluke vilgub, kõik tugevused on 0–s. Alustan.

Sa vibreerid ja ma naeran, oled mu meelevallas. Lisan volüümi ja sa oigad mõnust. Sujuvalt olen jõudnud skaalal poole peale, aga ma ei lõpeta. Tunnen, kuidas kummiliblikas silitab mu latekspükstes mu kliitorit. Surun ennast su jalgade vahele. Surud vastu, niipalju kui võimalik.

Avan lukud su rindade kohal ja puudutan nibusid. Need on märjad ja libisevad mu sõrmede vahelt minema.  Kasutan väikseid teravate hammastega nibuklambreid, mida saab märjal nahal  kindlalt paika panna. Su erutus on laes ja liblikas mu pükstes lehvitab oma tiibu üha kiiremini. Sinu üllatuseks lükkan sulle sisse elektrilise anaalipulga. Keeran tugevuse peaaegu põhja. Veel natuke ja õhk lõpeb just siis, kui saabub su orgasm, mis lendab mitmete rakettidena üle su pea. Annan sulle hapnikku, annan sulle õhku. Sa tänad.

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com 

1 comment:

  1. Võimas, kas on võimalus midagi sarnast kogeda?

    ReplyDelete