Monday, January 6, 2014

Wäiski laeva põrandad on kaldu...

Kunagi aastaid tagasi otsisid Smurfid omale kohta, kus BDSM-ist huvitatud inimestel oleks võimalik kokku tulla ja end vabalt tunda. Siis leidiski DomiNina otse Helsingi südames just selleks sobiva vana laeva. Sinna me seekord oma seltskonnaga sammud seadsimegi - laevale, kus pole ühtki sirget põrandat ja mis korra ka põhja vajunud, kuid siis jälle üles upitatud.

Astusime õõtsuvalt sillalt pardale. Riided sai jätta alla garderoobi ja vajadusel ka kostüümi vahetada. Seda meil polnud vaja teha, sest olime juba täies peovalmiduses. Kitsuke trepp viis teisele tekile, kus toimus ka ametlik face control.

Smurfid olid hoolitsenud ka programmi eest. Sel korral said sõna orjastatud räpparid, kes tõmbasid  rahva korralikult käima, nii et varsti olid nii rist, pukk kui lasipuu piitsa saavate subide poolt hõivatud.

Kohal oli ka Törkyteatteri, kelle etteaste toimus kohe trepi kõrval väikesel laual, kuhu oli kinnitatud, tagumik uppis, üks Pipi Pikksuka moodi naine. Pipi kannikatele oli võimalik külalistel autogramm jätta, mida Ma muidugi ka tegin. Vestlesin trupist ühe näitlejaga, kes kirjeldas muheledes oma teatri repertuaari, sh teatud etteastet, kus kasutatakse ploomimoosi...

Oli lahe vaadata, et kinky peole kokku tulnud inimesed olid nii rõõmsad ja vanusel polnud piire. Kohal oli isegi üks  transvestiit, kel vanust juba 80+ ja sealsamas kõrval nooruke tüdruk-kass, kes terve õhtu palli tagasi ajas ja saba lehvides käpuli ringi jooksis. Läikisid latex ja PVC. Põhjanaabrite lemmikriietuseks on vaieldamatult PVC.

Oli nii tore näha vanu tuttavaid ja saada uusi sõpru, kahju vaid, et iga pidu saab kord läbi...  järgmiste kordadeni, siis juba siinpool lahte!

Mitmed Soome kinksterid on tulemas 10. mail Laitse lossi meie kinky peole (vt: Baltic Fetish Festival).

No comments:

Post a Comment