Tuesday, January 14, 2014

Esimene Baltic Fetish Festival! 10. mai 2014

 

Maikuu teisel laupäeval on kõigil BDSM-huvilistel, fetishistidel, crossdresseritel ja teistel vabameelsetel võimalus kohtuda Laitse lossis. Pidu tuleb rahvusvaheline, osalejaid on nii Eestist, Soomest, Lätist, Rootsist kui mujalt.

Oled Dom või sub? Armastad nahka, latexit või nailonit? Sulle meeldib piitsa keerutada?  Tahad olla ori või orjatar? Oled mees, kellele meeldib kanda naisteriideid? Sulle meeldivad sukad ja kõrged kingad - nii enda kui teiste jalas?

Nüüd saad tulla end näitama ja teistega tutvuma esmakordselt Eestis toimuval Baltic Fetish Festivalil! Tule üksi või koos kaaslasega! See on võimalus lõbutseda diskreetselt ülimalt vabameelses õhkkonnas. Tule sellena, kes sa tahad olla!Aeg: 10. mai, 2014
Koht: Laitse Loss (25 km Tallinnast)
Korraldajad: BDSM Estonia (Eesti) & Be Yourself Bile (Soome)

Registreerumine on alanud! Lisainfo:
Printsess Lilian PrintsessLilian@gmail.com (EST, ENG)
Domina Frankie DominaFrankie@gmail.com (FIN, RUS)


Baltic Fetish Festival 2014 kava

Terve loss on meie päralt laupäeva kella 16st kuni pühapäeval kl 12ni. Ootavad söögid-joogid ja hea muusika. Saad osa erinevatest etteastetest ja tahtmise korral ise esineda.  Võimalus käia saunas ja ööbida lossi muinasjutulistes tubades.

Lossi mahub ööbima 30 inimest (tubasid on 15). Õhtusöögi laua ümber mahub 48 inimest. Pidulik kolmekäiguline õhtusöök toimub  19.00 – 21.00. Järgneb pidu ja etteasted kuni kella 2ni öösel. Sealt edasi privaatpeod hotellitubades.

Täpsem kava saab valmis kevade jooksul. Kohapeal saab olema mitmesugust BDSM-varustust (pukid, ristid jms). Piitsad soovitame Dominantidel ise kaasa võtta. Plaanis on korraldada bondage workshop.Osalustasu

Täispakett kahele: 350 €. Sisaldab kogu festivalil osalemist koos majutusega 10.05 kl 16.00 - 11.05 kl 12.00, kolmekäigulist õhtusööki koos veiniga kl 19.00 – 21.00, pidu 21.00 – 02.00 koos sauna ja mullivanniga. Majutust kahekohalises (double või twin) toas ja hommikusööki. Ööbima mahub 15 paari. - Välja müüdud!

Täispakett ühele: 199 €. Sisaldab sama, mis täispakett kahele. - Välja müüdud!

Vaid õhtusöök ja pidu: 19.00 - 02.00, 99 €, kolmekäiguline õhtusöök ja vein, 48 inimesele.

Vaid pidu: 21.00 - 02.00, 49 €, 100 inimesele.

Sissepääs nimekirja alusel ainult eelnevalt registreerunutele!NB! Lossi personal ei vasta küsimustele peo kohta ega broneeri selleks tubasid. Piletid ja broneerimine vaid korraldajate kaudu. Hetkel vabu tubasid veel on. Küsi meilt lisainfot.
Laitse Lossi saab Tallinnast ka taksoga, aega võtab sõit ca pool tundi ja maksma läheb ca 30 €.Löö kaasa!

Festivali programm on koostamisel. Oled teretulnud sõna sekka ütlema ja ideid pakkuma! Kas soovid festivalil esineda või midagi teemakohast müüa? Anna endast märku, saada meile oma portfoolio / veebileht / fotod.

Jälgi värsket infot ja kava uuendusi: www.bdsmestonia.ee


No comments:

Post a Comment