Thursday, December 12, 2013

BDSM Estonia Stuudio jõulupidu

Domina Frankie suupalliga
Fotograaf: Ystävä

Detsembrikuu esimesel reedel oli nii mõnelgi kinksteril põhjust ärevil olla - osade jaoks neist oli see esimene BDSM üritus. Jah, üks asi on mängida kahekesi magamistoas, aga hoopis teine tera on teha seda uudistavate pealtvaatajate silme all.

Juba heliseski telefon ja esimesed pidulised olid kohal. orjatar isabel oli seekord saanud ülesandeks osalejate nimekirjal silm peal hoida ja seda ta kohe tegema lippaski. libu liisu oli samuti abistavateks tegevusteks instrueeritud.

Tagaruumis sai oma kostüümidele viimast lihvi anda. Seal siis sissy nühkis oma latexkleiti läikima; jänes sai omale kõrvad pähe; kaks iluvõimlejat liibuvates trikoodes; kõigega nõus olev ori, kes sai kogu õhtuks ristile kinnitatud; Mistressid latexis ja korsettides.

Varsti ootaski kogu seltskond avakõnet. Tutvustasime koos Printsess Lilianiga stuudio reegleid: "Jah on JAH ning ei on EI, teiste pildistamine ilma eelneva kokkuleppeta on keelatud, aga pervolt käitumine vägagi soovitav." Korraks tekkis täielik vaikus, just nagu enne tormi, aga siis hakkas tuul puhuma, muutudes järjest rajumaks.

Saabus veel üks kolmene värvikas seltskond, kes ei lasknud oma etteasteid kaua oodata. Plug rändas alluva kaunitari pepusse ja suletupsuga piitsaga käidi üle kõik strateegilised kohad. Naine oli valmis kõigeks ja seda ta ka peksupingil varsti sai, nii piitsa kui präänikut.

Günekoloogitoolile tekkis lausa järjekord, suristati erinevaid vibraatoreid ja õhku anti vaid jaopärast. Ori ristil sai alandusi igalt möödujalt, mõnelt vaid suulisi, aga mõnelt ka paar kõvemat nähvakat. Tema bullwhipiga töötlemisest läks pilt üle Skype'i ka Austriasse. Piitsutaja tegi seda, mida temalt teisel pool ekraani paluti.
***
orjatar isabel mäletab tolle õhtu sündmusi nii: "Millalgi ma palusin Domina Frankiel minust mõned pildid teha. See juhatas sisse minu isikliku lemmikosa õhtust. Pildistamiseks pani Frankie mu günekoloogitooli ja pärast pildistamist läks vahepeal kohvi tegema, jättes mu sinna, öeldes, et tuleb tagasi. Kui Ta tagasi tuli, sain kõigepealt laksud reitele, kisasin veidi ja ühe valusama laksu peale tirisin jala peaaegu kinnitusest välja. Siis võttis Ta selle suure masseerija, millega hakkas õrritama mu kliitorit... aga kõige kaifim osa oli see, kui Ta pani käe mu suule ja ninale nii, et ma ei saanud hingata... siis sööstis läbi mu kere selline erutus, et kehamahlad voolasid meeletu suure hooga mu jalge vahele. Kogu see mäng hingamisega, kägistamine... kõik see, see ajas mu nii hulluks, niivõrd seitsmendasse taevasse, et ma võiksin roomata Domina ees tundide viisi ja ei tea mida teha, et ainult ma saaksin seda veel kogeda. See on lihtsalt kirjeldamatu nauding..."

***
Tegevust jätkus igasse tuppa, orkaan oli lahti pääsenud... Koolitüdruku moodi masohhististist tütarlapsel olid silmad kinni seotud ja tema Dom rahustas teda hellalt, ise samal ajal tütarlast peksupingile kinnitades. Sealsamas kõrval harrastas nöörimees oma näpuosavust ja tulemus sai päris hea. Lõpuks võisteldi spagaadis ja kel mahti, sai tükikese kooki.

Ruttu läks see ühiselt veedetud aeg. Oli lahe teid kõiki näha ja koos pidutseda, täname osalemast. Kaunist algavat jõuluaega!

Domina Frankie & Printsess Lilian
No comments:

Post a Comment