Monday, November 18, 2013

Väike teejuht kinksterile Berliinis

Pilt BlackStyle.de kodulehelt, fotograaf Andreas Fux
 
Domina Frankie & Printsess Lilian on Berliinist tagasi, kohver piitsadest ja latexist pungil. Oli igati huvitav reis ja siinkohal jagame soovitusi, kus Berliinis shopata:

LATEX: BLACKSTYLE
Aadress: Seelower Straße 5, Berlin
Lähim metroojaam: Schönhauser Allee
www.blackstyle.de

Soovitame: Uksel võtab sind vastu meelierutav kummilõhn, mida eritavad tohutus valikus lateksist ja kummist riided, maskid ja aksessuaarid, milledest enamik mõeldud meestele, aga päris palju riideid on ka naistele. Väga hea kvaliteet, disainitakse ja õmmeldakse kohapeal, mitte ei tellita Hiinast. Hinnad on samuti korralikud, aga ilma ostuta sa sealt poest kindlasti ei lahku! Riiete proovikabiin on stiilne - latekskardin ja pintsliga puudritoos..
 
Kauplusse sisse astudes tervitab sind laes rippuv latex-kookon!
  
Pilt BlackStyle.de kodulehelt, fotograaf Andreas Fux
 
Kauplusse pääseb tänavalt läbi diskreetse kangialuse.
 

PIITSAD: FETISCH  HOF
Aadress: Kirchhofstrasse 44, Neukölln, Berlin
Lähim metroo: Karl-Marx-Strasse
http://fetisch-hof.de

Soovitame: Väga hea valik nahast ja kummist piitsasid igas hinnaklassis, kohapeal valmistatud nahkpiitsad on soodsamad (35-60 €), Tshehhi ja Venemaa toodang kallim (100-400 €). Kauplus on ühtlasi ka töökoda. Inglise keelt keegi ei räägi, suhelda tuleb saksa keeles. Teisel korrusel on ka veidi nahkriideid. Samuti müüakse metallist ja nahast käe-, kaela- ja jalavõrusid.

  

Samas hoovis aadressil  Kirchhofstrasse 44 on ka SM-klubi, mis avatud päeval baarina ja õhtul peokohana. Peod eeldavad dresscode'ist kinni pidamist. Meestel on lihtne, kui toimub näiteks CFNM pidu - Clothed Females, Naked Men :) Soovitav on eelnevalt ennast telefoni teel peole registreerida.
 

Teisel korrusel on mänguruumid, mida saab rentida. Kui oled nõus, et keegi külastajatest võib soovi korral mängu pealt vaadata, on hind väga soodne! Tubades on vaid mööbel, piitsad ja käerauad vaja ise kaasa võtta.
 
NAHKRIIDED: DOS SANTOS
Aadress: Mehringdamm 119, Berlin
Lähim metroojaam: Platz der Luftbrücke

Soovitame, kui sul on palju raha: Eksklusiivsed ja kvaliteetsed riided, disainitud ja õmmeldud kohapeal. Sobib ka laiemale publikule, mitte ainult SM-teema inimestele. Hinnad kõrged, näiteks nahkseeliku hind vahemikus 400-500 €.Nahast kimono!
 
Dos Santose nahastuudio omanik ja disainer rõivaid valmistamas.

In English: Above there is a small shopping guide for a kinkster in Berlin, based on our experience. We'll definitely go bach to Berlin, capital of fetish! One weekend is not enough. We got so much inspiration...

Ülevaate tegi ja pildistas:
Printsess Lilian

No comments:

Post a Comment