Saturday, November 23, 2013

Riides naised, paljad mehed

www.cnfm.net
Heitsin pilgu peeglisse, kust kogu ruum hästi näha oli. Kaks naist nõjatusid baaripukkidele ja rääkisid midagi vaiksel häälel. Leti ääre alla oli rihmaga kinnitatud alasti mees, kes koogutas, käed rinnal, palveasendis. Naised ei teinud teda märkamagi. Siis saabus veel kolm naist ülikõrgetel kingadel, shampuseklaasid käes. Nad lõid leti ääres istuvate naistga kokku ja naersid lõbusalt.

Seejärel helises justkui äratuskell ja rahvas hakkas kogunema suurde saali palmide alla. See oli tõesti värvikirev - millised suurepärased kostüümid - pingul nahk ja läikiv kumm, siidist korsetid ja sukad, kingad ja saapad, kõrged ja veel kõrgemad. Ning mis kõige toredam, kõik mehed olid porgandpaljad, aksessuaarideks vaid mask või kaelarihm, mõnedel ka käe- või jalacuffid. Osa neist olid üksi ja tundusid justkui peremeheta koerad, pilk põrandale suunatud. Õnnelikumad olid need, kellel rihm kaelas ja kett Valitsejanna käes.

Varsti rivistati kõik orjad üles ja jagati laiali ülesanded, mida keegi neist õhtu jooksul pidi täitma. Tegevusi juba jagus: joogi serveerija, kinga- ja saapalakkuja, tuhatoos, lauake, poksikott, wc-pott.... kohe ei tulegi kõik meelde. Kleepekas, kes keegi on, kinnitati orja rinnale. Õhtu kogus tuure ja seda kõike, mis toimus ei hakkagi pikalt seletama, eks kunagi ise näed!

CFNM = Clothed Females, naked men

1 comment:

 1. Selline kohtlemine oli pikka aega ori raineri unistuseks. Tänu Frankiele ja Lilianile on ta saanud midagi sellelaadset kogeda ja on väga tänulik osaks saanud alastiolemise ja alanduste eest.
  Niisiis uskuge või mitte aga selline ülimõnus ja väga hästi kirjutatud fantaasia on teostatav!
  Kui see raineri teha oleks, siis oleksid kõik peod sellised.

  alasti ja alandlik,
  ori rainer

  ReplyDelete