Wednesday, November 6, 2013

Orgasmi kontroll ehk “Kõva, väga kõva, hoia!“

Kõigepealt tuleb harjutada. Küsid, et kuidas? Igal hommikul, kui duši all onad, hakkad mõõtma aega. Parem veel, kui paned taimeri. Alustuseks sobib 1 minut korraga ja 15 sekundit puhkust, siis kordad ja pikendad minuti võrra ehk onad 2 minutit järjest ja kordad peale 30-sekundilist pausi 3 minutiga. Tundub kerge ülesanne? Aga tee siis algust!

Vaatame, kuidas see sul õnnestub siis, kui annad kontrolli Minu kätte. Seon su ristile, käed jalad laiali, sean stopperile aja 1 minut, võtan tuubist libestit ja liigutan su riista oma peos, väga aeglaselt. See on ju nii väike aeg, sa suudad end kontrollida. Taimer piiksatab. Lasen su peost lahti. Su silmad on kinni ja sa närid oma alumist huult. 15 sekundit sulle taastumiseks ja kordan tegevust kiiremini, nüüd juba 2 minutit. Hakkad poole peal väänlema, kuid Ma ei lõpeta su treenimist. Päästev piiksatus ja väike puhkus enne viimast raundi.

Alustan uuesti, nüüd oled sa päris valmis juba peale paari kerget lüpsiliigutust. Seletan sulle, kuidas sul pole mingit luba orgasmi saada. Noogutad ja hingad sügavalt sisse. Ma tean, kui pikk see 3 minutit sulle tundub, kuid Mu käsi kiusab su riista üha intensiivsemalt. „Sa suudad,“ sosistan sulle kõrva... kuid päästvat piiksatust ei tule veel, Ma olen sulle nii lähedal ja kõik see, mis tundus kodus duši all nii lihtne, on nüüd nii võimatult raske. Hingeldad. Ma tunnen seda, mis mu sõrmede all toimub. Piiksatus ja sa oled läbinud esimese katse.

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment