Thursday, November 28, 2013

Kumm on sex

Kui Punamütsike kuulis, et vanaema on haigestunud, libistas ta omale punase latekskleidi selga, pani valge mõnunuia korvi ja seadis end läbi metsa teele. Vaevalt oli ta metsaservale jõudnud, kui märkas midagi puude vahel vilksatamas. Ta astus kõhklevalt edasi. Siis ragisesid oksad ja tema teele astus üleni punases lateksis hundi moodi loom, kes end tema jalge ette heitis ja kaasa võtta palus, lubades korralikult käituda. Punamütsike kõhkles hetke, sest ema oli tal keelanud võõrastega suhelda, kuid keelatud vili on nii magus. Niisiis jäi ta hundi haledaid palveid uskuma ja võttis talle ulatatud jalutusrihma kätte.

Koheselt hakkas hunt end talle ligi pressima, tõstis jalga iga puu peale, püherdas mägrajunnides ja tegi muid imelikke trikke, sitsis ja palus tissi. Punamütsike oli segaduses sellest kummalisest kummist loomast, aga ta sikutas rihmast ja nad astusid mööda metsateed edasi.


Järsku tuli neile vastu mustas läikivas lateksis kõrgetel kontsadel tippiv metsa Valitsejanna. Punamütsike polnud teda varem näinud, ta seisatas ja jäi uudistama. Hunt viskas end Valitsejanna jalge ette ja ulus nagu jaksas. “Sa igavene rajakas, kes lubas sul süütuid tüdrukuid kimbutada!?” kriiskas mustas kostüümis naine. Ta võttis kummist piitsa ja nähvas sellega piki hundi kintsu. Hunt kiunatas ja jooksis metsa. Järgmisel hetkel oli Pünamütsike üksi metsarajal ja hõõrus imestunult silmi. Ei tea, kas see oli üldse päriselt? 


Domina Frankie latekspeniga
Punamütsike astus reipalt edasi ja sealt paistiski vanaema maja. Ta imestas, sest uks oli irvakil. “Vanaema, mina tulin. Tõin sulle mõnunuia, et sa terveks saaksid,” hüüdis ta ukselt. Tagatoast kuuldus vaikset urinat. Oi, milline vaatepilt talle avanes. Vanaema  oli end metallist toolis sisse seadnud, peas must kummist mask. Ometi oli temas midagi tuttavat… äkki see punane lateksist catsuit?

“Kuidas sa ennast tunned?” küsis Punamütsike. “Vajan sinu abistavat kätt ja nuiaravi, äkki vaatad mu läbi?” sosistas vanaema kähinal. “Muidugi, selleks ma ju tulingi,” ütles Punamütsike ja tõmbas kummikindad kätte.


Printsess Lilian & lateksmeesMis sina arvad, kas vanaema sai terveks või oli läbivaatustoolis hoopis kummihunt?

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

1 comment: