Tuesday, October 22, 2013

Sukkpükste kummardajad

Nylon pantyhose fetish
Oled sa mõelnud, mis tunne on olla ümbritsetud nailoni ja lükraga - käed, jalad, pea ja keha üleni tihedatesse sukkpükstesse mässitud? Võib-olla sa tead. Võib-olla hakkad sa sellest mõtlema nüüd, kui seda lugu loed.

Sa peaksid varuma erinevaid M ja L suuruses sukkpukse. Harutad nad pakendist lahti, võtad õrnalt oma sõrmede vahele ja tõmbad läbi pihu, korrates seda liigutust veel ja veel, ise samal ajal ninaga uute sukkpükste lõhna sisse vedades.

Sätid end voodile selili, tõstad jalad üles ja hakkad neid omale jalga panema. Väga ettevaatlikult, sul pole kiiret. Rullid sääreosa omale pihkude vahele ja torkad päka sukka. Sama teed sama teise säärega - rullid ja asetad varbad sukka. Siit edasi silud sääreosa mööda sääremarja, eest ja tagant. Kordad sama teise jalaga. Nüüd pead kergitama oma tagumikku - just nii! - ja sukkpüksid ongi jalas. Tihedalt liibuvad nad su riista ja tagumiku ümber, sa silud neid käega ja tõused, kohendad ja vaatad peeglisse.

Harutad lahti järgmise paki ja paned teise paari sukkpükse juba jalas olevatele peale. Veelgi tihkem tunne. Võtad järgmise paki ja tõmbad ühe sukkpüksi sääre omale kätte, silitad sellega jalgu ja kintsusid, siis tõmbad teise sääre omale pähe. Su nägu muutub tundmatuks, vaatad seda peeglist ja tunned erutust. Sul on veel palju libedas kileümbrises erinevaid mudeleid, musti ja ihuvärvi beezhe, 20- ja 40-deniseid... su mõtted rändavad sellele, kui tore oleks teha seda koos Minuga.

Kirjutades mõtlesin M-ile.

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment