Thursday, October 3, 2013

Fotogalerii: Soome kinksterid käisid Tallinnas pidutsemas

Teen väikese kokkuvõtte, mis siis tegelikult ikkagi laupäeval juhtus. Kella kaheksaks õhtul oli meie BDSM stuudios külaliste saabumiseks kõik valmis. Küünlad põlesid, laud kaetud ja mõnus väike ärevus sees. Põhjanaabrid oma kinky elu suurte kogemustega olid külla tulemas.
Ja sealt nad valgest mikrobussist välja pudenesidki, vaoshoitult ja viisakalt astuti edasi. Juhatasin riietumist vajavad fetišistid garderoobi ja tutvustasin teistele stuudio võimalusi. Varsti oli kõik valmis avakõneks ja sealt see käima läks....

TV-lady Minna tants lasipuusse kinnitatuna keset tuba, orjatar võttis ristil oma valgetele rindadele kepilöökidest jäävaid kaunistusi vastu, külaline keti otsas, pilotka peas, pikk punases kummis mees kummaliste kontsata saapakeste otsas kõikumas, läikivad PVC-st kleidid ja korsetid  ning VÄGA suur günekoloogihärra, kes varmalt oma teeneid läbivaatuseks pakkus.

 
 


Õhk muutus elektriliselt laetuks ja seltskond sulandus ühte. Puna-mustakirjud nahksed piitsad tantsisid tagumikkudel, jättes sinna siiruviirulisi mustreid, nööriga sai seotud neid, kes kunagi polnud veel seotud olnud ja TV-neiu eksponeeris oma voorusevööd, sissy põlvitamas ja „pulgakommi“ imemas...

 

Kuigi vahepeal tekkis tunne, et aeg on seiskunud, andis DomiNina mulle ühel hetkel märku, et kell on juba tunde üle südaöö ja külalistel aeg lahkuda. Palju häid soove ja tänud õhtu eest tegid tuju heaks ja polnudki väsimust, kui vastu hommikut uinusin.
Kindlasti kohtume jälle, kas siinpool või sealpool lahte!

Soomlaste tunnuslauseks on Be Yourself, vaata lisa: beyourselfbile.blogspot.com


Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment