Sunday, October 27, 2013

Öö Stuudios

Domina Frankie
Mõnikord  on nii, et ühest tunnist jääb väheks ja kaks tundi on alles eelmäng. sa rääkisid, kui hea oleks unustada aeg ja ruum ning jätta kõik Minu hooleks. Kohtume hilisõhtul. Stuudios on soe ja hämar. Ma joon teed ja vaatan sind. sa istud Mu jalge ees padjal ja ootad, meil on aega terve öö. 

Surun su pea oma latekspükstes reite vahele ja lasen sul olla, kaua. Pole kiiret, sul pole aimugi kellast. Ühel hetkel on aeg nii kaugel, et panen sulle maski pähe ja sulen su silmad, talutan su risti ette, kuhu kinnitan su käed ja jalad. su hingeldamine tekitab Minus soovi su hingamist kontrollida. Suupall on päris suur, kuid mahub ilusti maski suuaugust sisse su hammaste vahele.

Oled kinni, lihtsalt oled, teadmata, mis hakkab juhtuma. Ootus, ärevus, võib-olla see jääbki nii. Ehk seisadki seal ristil terve öö. Puudutan su keha ja su nahk reageerib, karvad tõusevad püsti. Surun oma põlvega su riistale ja maski tagant kostub mõminat. Võtan hoogu ja munad saavad, mida nad on kartnud. See, et sa ei tea, mis järgneb, mõjub sulle ergutavalt. Silitus, piitsahoop või hoopis midagi muud. Sa ei tea ka seda, millal. Keha on pinges, higistad. Jätan su teadmatusse.

Südaööl päästan su ristilt lahti. Avan maski lukud ja näitan sulle valgust. Aeg on minna voodisse.

Heidad punasele madratsile ja Ma võtan sul suupalli suust. Tunned, kui tühi on olla selleta. Mässin su riista ja tagumiku musta kilega kinni. Panen kätele ja jalgadele rihmad ning seon su nendega voodi raudvarbade külge. Nüüd oled valmis veetma öö stuudios. Istun su kõhul, kumm ja kile tihedalt vastakuti. Tunnen oma tagumiku all su kõva riista, millel pole kile sees kuhugi minna. Võtan käärid ja lõikan kilesse väikese augu. Nii sa seal voodil lamad, riist püsti musta kile seest lae poole turritamas, ise liikumatult kinni. Kustutan kõik tuled ja jätan su sinna. Terve öö on veel ees.

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

2 comments:

  1. Nii ilus pilt...orjatar isabel tahaks nende rindadega lämmatatud saada...

    ReplyDelete
  2. Fantastiline kirjeldus. Tahaks ka midagi niisugust kogeda.
    Teie talendi salajane austaja

    ReplyDelete