Saturday, September 21, 2013

Raamatukogutöötajaid tabas õõvastav üllatus


Avaldame siinkohal ühe lõbusa loo, mille autoril paistab olevat annet õudus-kriminullide kirjutamiseks. Nimelt ilmus 20. septembril Virumaa Teatajas artikkel "Kas Rakvere raamatukogus tegutseb tõesti pervert?":

"Üleeile õhtupoolikul oli Lääne-Viru keskraamatukogu luuleosakonnas üsna vaikne. Raamatukogutöötaja, kes oma nime avaldada ei soovinud, seadis riiulitel raamatuid korda ning tegi ruumi uuele luuleteosele. Pealtnäha tavaline päev sai aga hoopis rõvedama pöörde, kui raamatute vahelt tuli lagedale õõvastav leid.

"Minul hakkas igatahes väga halb, südagi läks pahaks," nentis anonüümseks jääda soovinud raamatukogutöötaja, kes raamatute vahelt alasti meesterahva amatöörfoto leidis. Foto tagaküljel ilutses aga ilmselt pildil kujutatu meiliaadress ning kaks sõna - naiste ori.

Keskraamatukogu arendusspetsialisti sõnul tekitab taoline leid hirmu, sest ei saa kindel olla, kas ja kui palju sarnaseid fotosid veel raamaturiiulitele sokutatud võib olla. "Ma ei taha mõelda, mis võinuks saada, kui pildi oleks leidnud mõni laps," rääkis ta.

Üsna tõenäoline on aga asjaolu, et rõlge leid raamatukogu luuleosakonda juhuslikult ei sattunud, sest meiliaadressi guugeldades võib kõiksugu piltidele ja veebisaitidele sattuda. "Jätsin need veebileheküljed targu avamata," lisas arendusspetsialist."

http://www.virumaateataja.ee/2058826/kas-rakvere-raamatukogus-tegutseb-toesti-pervert

Nonii, tunnistage nüüd üles - KES SEE TEIST ON, kes Lääne-Viru raamatukogu prouasid kollitamas  käib! :)


No comments:

Post a Comment