Thursday, September 19, 2013

Olen kohal, mu Käskijanna!

Sin City
Ta töötab ühes Tallinna kesklinna kõrges büroohoones, kust avaneb kena vaade sadamale. Sel päeval tibutas kerget vihma ning õhus oli tunda rõskust ja algavat sügist. Mõtted ei püsinud kuidagi koos, killuke siit, teine sealt. Suvest saati ei olnud ta kandnud enam boksereid, vaid oli harjutanud end lükrast stringidega. Päris mõnus tunne, justnagu oleks palja tagumikuga. 

Jaan tõusis aeglaselt ja läks raamaturiiuli poole. Ta oli üsna kindel, et sekretär jälgib iga ta sammu,  ise oma tumeroosaks võõbatud  huuli prunditades.

Kas ta peaks tegema nägu, et midagi erilist polegi vahepeal juhtunud? Kõik meenub nii selgelt - see, kuidas ta oma viimasel tööpäeval enne puhkuse algust leidis netis ringi surfates judinaid tekitavad pildid ja jutud. Jutud domineerimisest, masohhismist ja kummalistest mängudest. Ta oli endalegi üllatuseks saatnud Dominale kirja, saanud vastuse ja helistanud antud telefoninumbrile. Edasi oli ootus ja lõpuks kohtumine. See, mis juhtus polnud uni. See oli olnud tema ise, käsist-jalust keset tuba kinni seotud, mask peas, ootamas teadmatuses.

Mõtted keerlevad  üha kiiremini. Selge on see, et tänasest töötegemisest ei tule midagi välja. Ainus soov on unustada reaalsus ja pageda unistustesse.

Jaan võtab riiulist suvalise kausta ja astub sekretäri lauast mööda. Stringid muutuvad erutavatest mõtetest kolm numbrit väiksemaks. Kiirelt liigub mees oma turvalisse tooli ja jääb ekraani  jõllitama. Suur ümmargune kell seinal saab kohe üks. Veel jõuaks. Tunnike lõunat, võibolla natuke rohkem. Ärikohtumine kliendiga! Jah, see sobib. Jaan tõuseb, võtab oma halli pintsaku ja ütleb vaikselt, et läheb müügilepingut sõlmima ja sööma. „Millal tagasi oled?" esitatakse rangel häälel küsimus. See on juba liig mis liig! Ometi vastab Jaan kuulekalt, et tund või natuke enam ja siis on ta tagasi.

Ta jookseb trepist alla, sealt parklasse, avab autoukse, käivitab ja annab gaasi. Kümne minuti pärast seisab ta BDSM stuudio uksel. „Olen kohal, mu Käskijanna!“ lausub ta.

Loo autor: Domina Frankie | DominaFrankie@gmail.com 

No comments:

Post a Comment