Monday, September 9, 2013

Libu liisu käib Tallinnas stripibaaris tantsimas


Kohtumise kuupäev laekub Domina Frankielt liisule tabelisse juba nädalapäevad varem, kõik on konkreetselt paigas. Ülesandeid, millega liisul tegeleda tuleb, on piisavalt - varajastest hommikustest võimlemistest kuni hilisõhtuste anaaltapi harjutusteni välja. Uues õppekavas on paigas isegi õhtune toiduvalmistamine ja eneseharimise minutid. Paraku tuleb ülesannete sooritamisel ette vigasid. Seetõttu on sisse seatud karistusregister, mille kirjalik esitamine on õppeperioodi lõpus kohustuslik.

Ettenähtud  ajaks saabungi Domina Frankie ette, eriülesandena kaasas iseküpsetatud plaadikook. Orja märgiks saan kaela keti ja tabalukuga rihma ning tagumikku tungib butt plug - pääsu pole ja ülevaatus võib alata! 

Karistusteregister on taas pikk… tunnistan küll kõik eksimused puhtsüdamlikult üles, aga mingid vabandused ei lähe arvesse. Saan karistuseks mitu valusat hoopi rotang-kepiga. 

Lõpuks loetakse suvine õppeperiood sooritatuks ja käes on afterparty aeg! liisule on selleks ette nähtud stripibaari külastus. Garderoobist valitakse välja parimad peoriided: mustrilised sukkpüksid, roosa topp ja teksaminiseelik, jalga kontsakingad. Meik ja parukas muudavad välimuse tundmatuseni ja Printsess Liliani meigipintsli alt väljub liisu kauni libuna. Sellisena tuleb liisul veel autorooli istuda ja sõit võib alata. Õnneks on liisul kontsakingadega sõitmist õppeperioodi käigus ette tulnud, kuid "suurlinna tuled" panevad ikkagi jalakesed värisema.

Südaööni on veel tund aega, baaris on kõik rahulik ja sissejuhatuseks saab liisu väikse tervitusjoogi. „Mis siin ikka juhtuda saab,“ rahuneb liisu. Nurgas seisev tantsupost tähendab aga vastupidist. Sellest pole pääsu, Domina Frankie nõudmisel tuleb liisul ikkagi esimesed arglikud postitantsu harjutused läbi teha, keereldes ja hööritades. Igas seinas peeglid, kõik on kõigile näha, kohmakalt kaunis-kole.

Püüdsin, kuidas oskasin, aga Liliani hilisem soovitus:"liisu, harjuta kodus postitantsu harjavarrega edasi!" tähendab vaid üht - viimaseks kogemus küll ei jää!

Suured tänud teile, Domina Frankie ja Printsess Lilian! 

Loo autor: libu liisu

No comments:

Post a Comment