Saturday, July 13, 2013

Mees rõdul (osa II)

Käisin basseinis ujumas ja läksin seejärel tuppa, et end mägedesse minekuks valmis seada. Hakkasin just uksekaarti lukupilusse torkama, kui märkasin, et mu toa uks oli irvakil. Kas tõesti on koristaja juba kohal, imestasin. Astusin sisse. Tuul tõmbas, sest ka rõduuks oli lahti. Märkasin kardinate varjus kedagi rõdul seismas. Läksin vaikselt lähemale ja nägin teisest perspektiivist sama vaatepilti, mis oli avanenud all basseini ääres – pihkur oli leidnud omale järgmise objekti, kellele end näidata, paljastades end minu rõdul! Hotelli töötajana oli tal vaba sissepääs kõikidesse tubadesse…

Seekord ta nii kergelt ei pääse! Lasin tal rahulikult pihku lüüa ja astusin siis ootamatult rõdule. Palju ei puudunud, kui ta oleks üle rinnatise alla kukkunud. „What are you  doing??“ käratasin. „Oh, I’m so sorry, I just came to check your air conditioner“ puterdas mees, ise värisevate kätega pükse kinni nööpides. „Wait, stop…“ astusin talle lähemale. „Are you going to punish me?“ küsis ta kogeledes. „Of course. Your behaviour is just unbelievable! Now take your pathetick cock and jerk off in front of Me!“ vastasin talle ja surusin ta vastu rõduäärt.

Alumiselt rõdult kostis vanemate prouade jutuvada. Mees hakkas uuesti end erutama ja kuna seisin talle nii lähedal, piisas vaid paarist minutist, kui ta oligi valmis. Sperma purskas üle rõduääre ja tilkus alumisele rõdule, otse ühe daami jäätisele, kes juba järgmisel hetkel, jutuhoos juhtunut märkamata, suure magusa suutäie oma täidlaste värvitud huulte vahele surus.

No comments:

Post a Comment