Tuesday, July 30, 2013

Libu liisu suvepuhkuse parimad päevad

nõelapadi
Esimeseks puhkusepäevaks laekus Domina Frankielt libu liisu tabelisse järgnevate päevade kava - detailselt paika pandud tööd ja tegemised. Ei mingit laisklemist! Mis veel paremini üht libu kontrolli all hoiab kui tööorjus Domina õuel! Õigeaegselt, keskpäevase praamiga väljuski liisu kodusadamast, reisikohvris töö- ja piduriided ning kingitused-üllatused.

Sissejuhatuseks toimus stuudios libu karistusregistri ülevaatamine. Rannapuhkusel sooritatud ülemeelikus sai karistatud - 100 hoopi erinevate piitsadega.

Aedniku keha valmisolekut füüsiliseks tööks tuli eelnevalt testida:
1) Nõelravi libu munadele - torgetele testitud – OK
2) Suitsukoni kustutamine keset kõhtu - kuumusele testitud – OK
3) Haiglavoodisse kinni aheldamine – vastupidavustest - OK
4) Domina näitab liisu kõhu peal ette, kuidas samblarehaga tuleb tööd teha - karm test, kannatan ära - OK

Kokkuvõte - aednikuks kõlbulik!

Õhtuse saunaskäigu ajal desinfitseeritakse liisu keha nii seest kui väljast, kasutades selleks üht kindlat looduslikku preparaati.

Hommik algab varakult, punane koristajakleidike selga ja vaikselt toimetama. Alustan sauna küürimisega, põrand on higiplekiline, käsn kulub karedatel plaatidel ruttu. Valamute ja WC-koristamine on lihtsam, see on olnud liisu graafikus sage ülesanne.

Põhitegevus ootab õues. Väljun paljajalu, seljas vaid särgike ja pitsilised püksikud, halastuseks ka roosad kummikindad, sest käed tuleb ju õhtuseks jalamassaažiks terved hoida.

Kevadine aednik on aeda väga rammusalt hobusesõnnikuga väetanud ja nõgesed kõrguvad üle heki. See ongi liisu tööpõld. Mida ori kevadel külvas, seda libu nüüd lõikab. Lisaülesandena tuleb välja valida ilusamad nõgesevõrsed… milleks küll? Tööd liisu ei karda, aia äär saab uue ilme ja mitmed kärutäied umbrohtu rändavad metsa alla. Domina naudib samal ajal mõnusalt päevitustoolis suvist ilma.

Kui töö valmis, tuleb liisul, valitud nõgestest koostatud kimp käes, Domina ette ilmuda. Peale alandlikku teadaannet, et aednik liisu on töö lõpetanud, kõlab Dominalt käsk püksikud alla lasta. Domina teadib täpselt, kuidas aedniku premeerida – selleks see nõgesekimp kokku pandud saigi! Soojenduseks jalasääred, siis jalgevahe… erutus on meeletu!

Pika tööpäeva lõpuks tuleb liisul veel tort valmistada, millele järgneb kultuuriprogramm ja vabakava.

Hilja öösel oma koduurkas kõike seda meenutades on liisu oli tänulik ja rahul!

Loo autor: libu liisu

No comments:

Post a Comment