Thursday, June 6, 2013

libu liisu kokkuvõte vapustavast laupäeva õhtust

libu liisu
Laupäevaõhtuse kohtumise juhised sai liisu päev varem telefoni teel ning õhtu teemaks oli "liisu välja jalutama". Lisaks andis Domina Frankie liisule veel mõningad ülesanded täita, mis ei jätnud palju aega närveerimiseks. Laupäevaste toimetustega läks lõpuks ikkagi kiireks - karistusregistri aruande kirjutamine ja kingikoti koostamine võtsid aega. Siiski jõudis liisu ettenähtud ajast 15 minutit varem BDSM Stuudio ukse taha kohale.

Sisenedes stuudiosse üllatas Domina Frankie oma mustas minis uue imagoga. Väike vestlus ning oligi aeg riietumiseks – seekord oli liisul kogu garderoob endal kaasas.Meikimise alguseks sisenes ka Printsess Lilian, samuti uue vapustava välimusega. Liisu meigile pandi seekord erilist rõhku - ikkagi väljaminek! - isegi küüned lakiti kleidiga sama tooni.


Siis võeti ette tabel, millega Domina Frankie liisut kontrolli all hoiab. Seekordsed karistused olid eriti karmid, ainuüksi Soome kinky peo aruande esitamisega hilinemise eest oli määratud 10x10 hoopi nahkse piitsaga. Tööl lõunaooteks mõeldud, aga maha ununenud ja söömata jäänud küüslaugu eest 5x5 laksu rotangkepiga.Erilist rõõmu pakkus Frankile vaatepilt, kui liisul tuli rediseid krõmpsutades põlvili maas onada - selle eest, et õigel ajal oli liisu sellest ülesandest kõrvale hiilinud. Nibuklambrite ja muna-kruustangide paigalduse ajal oli adrenaliin juba nii üleval, et valu ei tundnudki.
Karistamise käigus oli õhk stuudios palavaks muutunud ja oli „aeg minna välja, et Liliani autole kütust osta,“ nagu Domina Frankie teatas. Kilomeeter hiljem peatati auto ning liisu kamandati välja. Pikk konarlik teeäär, tihe liiklus, vastutulevad jalakäijad ja ratturid - see oli hädise kõnnakuga liisu jaoks midagi erilist. Auto tankimine toimus automaattanklas, aga pealtnägijaid oli siingi.


Hilisem väike jalutus koos Printsess Lilianiga looduses oli juba preemiaks!Stuudiosse tagasi jõudes sai liisu janu kustutamiseks omanimelist Coca-Colat, õhtu edenedes olid aga liisule ette nähtud ainult spetsiaalkokteilid Lilianilt ja Frankielt, mida serveeriti otse ja värskelt - väga maitsvad!Pärast jalutuskäiku olid Peoperenaiste jalakesed väga väsinud ning siis tuli liisul käte ja suuga pikalt massaažiga tegeleda. Edasi demonstreeris Domina Frankie oma suurepäraseid oskusi suure musta strapiga. Lõpuakordiks oli liisu selili keset stuudiopõrandat ning nautis vapustavat tunnet, kui Frankie ja Lilian täies hiilguses liisu kehal tantsu lõid.

Afterparty tuli liisul ööseks üksi jäetuna veeta, hommikul kogu segadus koristada ja stuudio ära kraamida. Kingituseks suur kott prügi ja liisu oli rahul.

Loo autor: libu liisu
Pildistas: Printsess Lilian 

No comments:

Post a Comment