Tuesday, May 14, 2013

Libu liisu reisipäevik

libu liisu Printsess Liliani varbaid lakkumas
See oli liisu jaoks üks vapustav nädalavahetus, mis alles nüüd hakkab tasapisi kohale jõudma, ja kõike, mis toimus, on raske sõnadesse panna. Viimane nädal enne pidu, mis toimus Soomes Kirkkonummil Villi Ira SM mõisas, läks kiireks - kleidi otsingud pidid peaaegu viltu minema, aga õnneks siiski leidsin sobiva fuksiaroosast pitsist kleidi. Tagasiteed enam polnud, olgugi et tekkis paar momenti, mil endalt küsisin: „Millega ma küll tegelen? Kas ma olen hulluks läinud?“. Nüüd, kui pidu on juba läbi, olen ikka veel selle lummuses. Kui lahe see kõik oli!

libu liisu Printsess Liliani varbaid imemas
Esimene osa oli muidugi Tallinnasse Domina Frankie BDSM stuudiosse ööbima sõitmine. Nagu ikka jõuab liisu täpselt ettenähtud ajal kohale ja uksest sisse astudes kaob kogu pinge, liisu on jälle õnnelik nagu laps kommipoes. Õhtuseks ülesandeks on liisule wc küürimine. Domina Frankie ja Printsess Liliani lahkudes saabki liisule koristajakleidike selga ja tuleb asja kallale asuda, preemiaks luba tunni möödudes uues günekoloogitoolis pool tundi ilma lõputa onada. Adrenaliin on nii üleval, on ju alles reisi algus, mis siis kõik veel ees võib oodata. Küürin hoolega wc-potti, sest see on tõesti vajalik tegevus. Lubatud on veel libude garderoobi uurida, keelatud aga Frankie-Liliani asju katsuda. Uinuda on muidugi keeruline, ärevus ja ootus võimaldavad vaid paar tundi und nautida. Hommikul on liisu ettenähtud ajaks end valmis sättinud ning reisi teine osa võib alata.


Sadamas võtame peale ori raineri. Nüüd, kui seltskond on koos ja autoga laeval, pole enam tagasiteed. Lilian oli juba õhtul maininud, et „Laeval lähme liisuga kosmeetikat proovima!“ ning see mõte saab ka teoks tehtud. Hämmeldunud pilgud küll jälgivad kõrvalt, kui liisule Diori huuleläiget ja meigikreemi proovitakse, aga see on nii mõnus! Lilian ostab omale uue meigikotikese ning liisu saab Tema vana punase Elisabeth Ardeni kotikese omale, milline rõõm!

Üllatusena tuleb liisule seltskonna vaba suhtlemine – pole mingeid piire ega tabuteemasid. Raske on algul ühisele lainele jõuda, aga ajapikku avanen.Terve reisi vältel on liisul vabadus pervotseda, aga viisakusest liisu ilma Domina Frankie käsuta-loata midagi ei tee.

Kui päevased seiklused kohalikus liiklussegaduses on kogu seltskonna äraväsitanud, otsustatakse tunnike hotellis puhata. Ehkki mõne minuti saab liisu ka sõba silmale, äratab teda varsti mesilase suminat meenutav pinin - Lilian mängib oma elektrilise hambaharjaga. liisu saab kohe käsuks Printsessi varaste limpsimise. Nagu lingust visatuna olen valmis korraldust täitma, kogu väsimus on kohe kadunud. liisu tunnistatakse väga aplaks imejaks ning kutsutakse preemiaks veel keelega Domina Frankie jalgevahele, mis viib liisu erutuse tippu.

Domina Frankie käsul ronib liisu põlvili voodile ja saab ülesandeks aja peale onamise 3 minutit järjest ilma lõputa. See kujuneb küll raskeks, lisaks veel ergutavad hüüded ja Frankie hääletoon, mis liisu eriliselt kiima ajab. Püüan jälgida taevast ja pilvi,et mitte plahvatada ja jään täpselt piiri peal pidama, vau! Hotelli saunas saab liisu janu kustutamiseks veel korraks Domina Frankie jalgade vahele ja peo alguseks on liisu täiega käima tõmmatud.

libu liisu
On aeg end peoks valmis sättida ja liisul tuleb roosas kleidis ja sukkades diivanilauale ronides end demonstreerida. Frankie ja Lilian sätivad end hotellis lõplikult valmis - selle ilu kirjeldamiseks jääb sõnadest puudu. perverdid liisu ja rainer panevad ennast valmis auto tagaistmel.

Peopaika jõudes on juba hämar, mööda killustiku tuleb liisul kontsakingades - esmakordselt välitingimustes! - ja raineril alasti ning paljajalu välisukseni jõuda. Kosmeetikatoas teeb Lilian liisule kiire meigi, peale mida tervitame peokorraldajaid ning sulandume keskkonda. liisu paistab oma roosas kleidis hästi välja ja mingit närvi enam sees ei ole, olen valmis kõigeks, mida kästakse. Maja on juba varem piltidelt tuttav, aga kohapeal oma silmaga seda kõike näha jätab  ikka vapustava mulje, erinevad toad ja kambrid on kõik täisvarustuses.

Tutvumiskäigul jääme pidama arstikabinetti, kus liisu seotakse arstlikuks läbivaatuseks keset tuba asuvasse günekoloogitooli kinni. Lilian on arstikitlis lummavalt kaunis ja natuke on kahju, et läbivaatus liisu nii kiiresti kõlblikuks tuvastab. Samas peab mainima, et Domina Frankie stuudio tool on mugavam ning paremini kasutatav.

patsient liisu
 

Printsess Lilian ja ori rainer liisule diagnoosi panemas
 Järgnevas toas toimub fotosessioon, kus kogu meie reisiseltskond võetakse koos pildile:

ori rainer, Printsess Lilian, Domina Frankie ja libu liisu

Domina Frankie ja Printsess Lilian
All suures saalis algab samal ajal aga peo korraldaja Lady Mirjami piitsutamiskava. Pukile seotud ori ei liiguta end kordagi ja tean juba ette, et järgmine karistusesaaja on liisu. Nii ongi, aga piitsutajaks valitakse väidetavalt veelgi karmim piitsutajanna. Frankie seob liisu hellalt pukile ja juhendab volüümikat Soome Dominat liisu piiride osas, peatusmärguandeks on liisu parema käe pöial, aga selle kasutamisega ei taha liisu küll ei endale ega Frankiele pettumust valmistada, vaid kannatab kõik välja! Soojendust ei ole, kohe pannakse täistuurid peale. Oskusliku käega antud hoobid ei tekitagi erilist valu. Üritan hoope lugeda, aga järg kaob käest. Erinevaid kasutatavaid piitsasid on üle kümne. Ise midagi nägemata tean, et kogu saal oli pealtvaatajaid täis, kuulda on naeru ja kommentaare. Omal tahtel poleks ma seda sessiooni ilmselt lõpetanud, aga Frankie lubab mind vabaks, kuna pole vaja ka kangelast mängida. Jäljed on 48 h hiljem näha ja tunda, see on igati kohane ja vajalik, ma tänan!
 
Järgmiseks katsumuseks aheldab Lilian liisu keldris nahkrihmadest kiike, mida ümbritsevad peeglid. Ühtäkki on suur seltskond liisut ümbritsemas jas üks kohalik ori saab Frankielt käsu enda riist kõvaks ajada ning liisult anaalsüütus võtta. Vastu vaidlemata läheb tegevus lahti, mitmed silmapaarid jälgimas. ori teeb liisu kallal mõned lükked, kui juba paugu lahti saab. Järgmist kepimeest liisule ei lubata ning libu vabastatakse ahelaist.

Mõnda aega saab libu vabalt ringi liikuda, kui Lilian liisu taas suurde saali kutsub ning väsinud jalgadele massaaži tegema kamandab. Selja taga on taas piitsutamist kuulda, seekord koos karjete ja kisaga. Jalgade masseerimine on taas väga meeldiv, pealegi pidavat see liisul päris hästi välja tulema.

Oli tõesti väga vabameelne õhtu, igaüks võis olla vabalt ja teha mida tahtis.Võimaluste piire küll seal majas polnud, meeletu kogus oli piitsasid ja vahendeid. Aeg möödus ja juba oli aeg hotelli tagasi sõita. Hotellis toimunud jätkupidu oli aga hoopis eriliselt ja veidralt koomiline - võistlus mille tulemus jäigi selgumata. liisu teenis Frankielt välja veel 10 hoopi püksirihmaga.

Kojusõit järgmisel hommikul oli rahulik, Frankie ja Liliani sõrmi masseerides ning raineri memuaare kuulates oli laevasõit lausa lust. Muidugi oli hüvastijätt sadamas liisu jaoks veidi kurb… See oli selline nädalavahetus, mida annab veel kaua meenutada lootuses, et ehk kunagi veel midagi sellist kordub! Suured tänud Domina Frankiele ja Printsess Lilianile!

Loo autor: libu liisu

2 comments: