Saturday, April 13, 2013

Higi

Loo inspiratsiooniallikas: Printsess Liliani higine kaenlaalune
Maschalagnia - nii nimetatakse kaenlaaluste suunalist fetišit. Kuna kaenlaalused on kõige rohkem lõhnav koht inimese kehal, siis on täiesti tavaline, et kaenlaaluste austajad ootavad tugevat aroomi. Paljud Naised peavad higistamist probleemiks, kuid fetišisti jaoks võib märgade laikudega särk olla jalustrabavaks signaaliks. Mitmetel kuulsuste fotodel on paparazzid just selliseid hetki jäädvustanud. Mõne isiku puhul (Cameron Diaz näiteks) tekib lausa kahtlus, kas ta mitte ei provotseeri mehi oma higiga.

Loodusest on teada, et loomad tunnetavad partnerit väga palju lõhna kaudu. Vaevalt, et inimesedki palju erinevamad on. Kui ikka keha (ja higi) lõhn meeldib, siis annab see märku kehakeemia sobivusest. Peale hormoonide sõltub higi lõhn ka üldisest eluviisist ja toitumisest. Higi võib hakata intensiivselt erituma muidugi füüsilise koormuse tagajärjel ja palavuset, kuid ka erutusest. Seksimise käigus tekkiv higi on gurmaanidele eriline maiuspala.

Naistel pole alati mõtet ennast lõhnatuks-maitsetuks küürida. Kuigi partner seda öelda ei pruugi julgeda, eelistavad paljud mehed hormoonidest pakatavat aroomi tavalisele seebimaitsele.
Üsna perversse ja nilbe orjana on rainer loomulikult suur higiaustaja. Tundes Naise higi lõhna, hakkab tema räpane mõistus kohe otsima võimalust selle lakkumiseks. Võimaluse puudumisel naudib ta iga hingetõmmet, mis Naise higi lõhna sisaldab.

Mõnikord on ta palunud Naisel kohtumisele tulles ennast mitte pesta ega deodoranti kasutada. Kuni  kaks päeva pesemata olnud kaenlaalused on tema lemmik. Neid võib ta tundide kaupa nuusutada, raatsimata isegi puhtaks lakkuda.

vitulõhnalisi aluspükse peas kandev ori rainer
Pritsess Liliani kaenlaaluseid lakkumas
rainer on nii väike, et ulatub Printsess Lilianile täpselt kaenla alla. Kui Printsess mõnikord tunneb, et aktiivne tegevus on higistamise vallandanud, käsib Ta raineril ennast puhtaks noolida. orjale on see suureks preemiaks. Iga keeletõmmet nautides puhastab ta kaenlaaluse hoolikalt. Higi maitse suus meenutab pisut Vitu maitset, mida rainer samuti jumaldab. Kui ta saaks, siis lakuks pidevalt saunas higiseid Naisi, aga selliseid võimalusi ei juhtu just tihti. Ühtlasi unistab ta ühest kuuma päeva järel korralikult läbihigistatud jalgevahest...

raineril on suur palve Naistele, et nad vähem ennast seebiga peseksid, vähem deodoranti kasutaksid ja teda rohkem värskelt higiste pluusidega õrritaksid. Lagunema hakkavad kehaproduktid ei meeldi tegelikult isegi talle, kuid värske higi tugev aroom on kõikvõimas!


soperdise autor:
ori rainer

 

No comments:

Post a Comment