Wednesday, April 17, 2013

Ei, mitte sealt, tobu...

i dream of ass
...ütles ta mulle, kui olin keeleka tegemise ajal pepuauguni libisenud. Liikusin kuulekalt kõrgemale, kuid miski tema hääletoonis andis mõista, et ega see plaan nii paha ei olnudki. Nagu kogemata sattusin jälle sinna, „teise ava“ juurde, ja siis uuesti. Sel korral rohkemat ei järgnenudki, kuid tabasin end järsult erutumas mõttest, et just sealt talle tegelikult meeldibki.

Mida aeg edasi, seda vähem praktiseerisime girlfriendiga tavaseksi ja üha rohkem nautis ta minu lakkumisoskusi. Kiindusin järjest enam tema jalgevahe maitsesse ja lõhna. Pärast tema mõnulemist tundsin ennast lõdvestunult ja rahuldatuna, kuigi vaikiva kokkuleppe tulemusena rahuldasin ennast ise käega, sellal kui tema lõõgastunult orgasmidest puhkas. Jah, mõnikord suvatses ta oma kauniste varvastega mu mune silitada, kui ma pead tema jalgevahel hoides end kiiresti lõpuni viisin.

Talle meeldis ennast minu abil orgasmi piiril hoida. Olles teineteist juba tundma õppinud, sain sellega üsna korralikult hakkama. Kui ta mind juustest haaras ja tirides vastu oma vittu surus, teadsin, et lõpuspurdi aeg on käes. Ühel korral tõstis ta puusi nii palju, et libisesin taas sinna allapoole. Katsin kogu ta roosinuputaolise augu keelega ja liigutasin kiirelt, nagu seda orgasmini viimiseks kliitori peal teha tuli. Järgnes isegi tema jaoks võimas orgasm, mis järellainetena mindki lõpuni viis. Pärast seda lamas ta mõnda aega vaikselt, justkui järele mõeldes ja pisut ootamatult suunas mind jälle oma pepuaugu juurde. Sellest korrast alates jäi see piirkond minu põhiliseks töömaaks.

Laiskadel laupäevahommikutel kulus selleks mitmeid tunde, vahel tuli isegi õhtupoolik kätte. Kuigi rändasin endiselt mõnikord ka tema vitu juures, jäid kliitoriorgasmid pelgaks vahelduseks. Minust oli saanud tema pepukeeleka ori ja temast selle tehnika sõltlane.

Kohanesin oma olukorraga nii hästi, et ei osanudki enam muud tahta. Tema leidis aga aina uusi võimalusi ja kohti, kus mind sel moel pruukida. Seisundisõltuvuse sügavamaks muutudes luges ta vahel raamatut või vaatas lausa telekat, hoides mind transisarnases maitseelamuses. Sellegipoolest võis ta vahepeal raamatu käest pillata, et naudingutippusid kogeda. Minu isiklikul universumil oli uus kese ja selleks oli tema kõikehaarav auk, kuhu ma lõpmatuseni kinni jäin.

Isegi nüüd, kui kuulen mõnda Naist kasutamas sõna „perse“, käib minust väike jõnks läbi, mis siis, et minu nägu on muutunud partneritele sagedaseks istekohaks. Praeguseks elame kumbki oma elu. Aga kui ta mulle oma tähtsust täis boyfriendiga linnas vastu jalutab, siis ei suuda me tervitades muiet varjata. Me ju teame, mida see mees voodis tegema peab!

Inspiratsiooniallikas: dreamofass.tumblr.com/archive

loo autor:
ori rainer

No comments:

Post a Comment