Sunday, April 7, 2013

BDSM Stuudios toimus filmiõhtu


Reedel, 5. aprillil kogunes Domina Frankie BDSM Stuudios Tallinnas taas paarkümmend BDSM-huvilist, et vaadata koos temaatilist filmi ja hiljem lõbutseda. Vaatasime 2004. aasta filmi "Going Under", mis rääkis melanhoolses võtmes alluva mehe ja professionaalse Domina suhtest, mis väljus stuudio piiridest.

Edasi läks õhtu lõbusamaks ning õhk stuudios muutus niiskeks ja palavaks. Mr. X kirjutas meile hiljem nii: "Minu meelest läks pidu kokkuvõttes hästi, kui üsna lõpus isegi 24/7 alluv naine andis mehele piitsa! Kõik see, kus nii palju huvilist rahvast koos ja tegevust, oli minu jaoks täitsa esimene kogemus, mida KINDLASTI sooviks veel korduvalt kogeda! Teie Lilian ja Frankie olite kui kuningannad ning ori rainer Teie õuenarr.".

Täname kõiki osalejaid ja kindlasti korraldame koosviibimisi veelgi. On võimalus, et teeme mõnikord filmi vaatamise asemel mõne asjaliku arutelu, kus teemaks näiteks BDSM'i etikett või turvalisus. Või koostame filmiõhtu lühiklippidest - näiteks nii, et igaüks saadab lingi oma BDSM-teemalisele lemmikfilmile või võtab selle klipi ise kaasa ja räägib paari sõnaga, miks just see film teda kõnetab / erutab. Porr on lubatud ja isegi soovitav! :)

Kohtumisteni järgmistel kordadel ja muidugi on stuudio iga päev - eelneval kokkuleppel - huvilistele avatud!

Muuseas, stuudios on nüüd libudele oma garedoob koos peegliga, mille ees keerelda:

libu latekspükse proovimas
Printsess Lilian
PrintsessLilian@gmail.com

&

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

No comments:

Post a Comment