Saturday, March 9, 2013

Piitsutamise magus valu

Tal on peas nahkne, silmaklappidega mask. Panen klapid trukkidega kinni ja orjale saabub öö. Suhu asetan talle rauad, mis tõmbavad huuled maksimaalselt laiali. Seon orja kindlalt pukile kinni ja jätan ta sinna omaette. Las kohaneb.

Joon tassikese kohvi ja vaatan teda eemalt. Orja keha, mida katab kananahk, hakkab kergelt värisema. Ruum on väga vaikne, vaid maski tagant kostub kerget hingeldamist. Istun rahulikult ja meenutan, kui kaugele Ma viimati temaga jõudsin.

Meie viimane kohtumine oli olnud väga pikk. Viis tundi, millest kolm möödusid vägagi intensiivselt. Jah, Ma mäletan, et nüpeldasin teda kolmeharulise metallkettidest piitsaga, adrenaliin jätkuvalt üleval. Vaatame, mis hakkab juhtuma täna…

Nahk orja tuharatel oli aastatepikkusest piitsutamisest parkunud ja karistusmaratonides karastunud. Ta rääkis, kuidas viimati üks Belgia Mistress ta algatuseks nokauti oli löönud ja kuidas ta toibus alles siis, kui oli kindlalt ristile kinnitatud.

Minuga tuleb tal eelseisvad tunnid täie teadvuse juures olla. Süütan küünlad kandelaabris ja lähenen sellega peksupukile. Tõstan küünlajala orja kohale ja kallutan kergelt nii, et väikesed vahapisarad ta seljale kukuvad. Kostub kerget mõminat ja tilkadest moodustub ühtlane rida. Katan kogu ta selja parafiiniga ja lasen sellel hanguda. Tulemus näeb välja nagu kaitsekilp.

Asetan küünlajala lauale ja alustan tagumiku ettevalmistamist. Kummalegi kannile 25 laksu lahtise käega nii, et nahk natuke roosatama hakkab. Seejärel võtan oma nahkse piitsa ja alustan. Pikad hoogsad löögid küljelt, siis kergemad ülevalt alla, vahasele kaitsekihile turjal, vasakule ja paremale. Aeg läheb lennates.

Vahepeal tõstan orja pead maski küljes olevast rõngast ja käsin tal noogutada märguandeks, kui ikka vähe on. Agaralt noogutab ta pead ja Ma jätkan möllamist oma masohhistiga. Vahelduseks lasen käiku peenikese rotangist kepi, lisades ühtlaselt punasele pinnale kenad tumedamad ristid. Vaha tema seljal on laiali piitsutatud ja nahk on tumepunane. Peale tunniajast tugevat piitsutamist, vabastan ta suuraudadest ja annan vett juua. Teen pausi, kuid pukilt teda lahti ei päästa. Umbes 10 minuti pärast jätkan, seekord juba kettidega. Väikesed punased täpid ilmuvad orja nahale ja see ongi tänane piir.

Päästan ta köidikutest lahti ja lasen tal Mu jalge ees tänulikkust üles näidata Silitan ta nahkset maski ja avan silmaklapid. Suured tumedad pupillid vaatavad Mulle maski alt vastu. „See oli võrratu,“ ohkab ta.

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com 

No comments:

Post a Comment