Sunday, March 24, 2013

ori raineri öö stuudios

ori rainer gaasimaskis
Ja läinud Nad ongi. Domina Frankie ja Printsess Lilian sulgesid enda järel ukse jättes orja seekord ööseks stuudiosse. Ta võtab teenijannakleidi seljast ja sukad jalast. Mida kõike peab küll üks ori vahepeal kandma, et Domina ja Printsessi meelt lahutada. Aga selleks ta ju ongi. Laual on veel arbuusiviilud, kuid rainer ei puutu neid. Ei, veel mitte. Ruumide koristamine tuleb enne lõpule viia.

Kui tolmuimeja lõpuks vait jääb, avab rainer arvuti ja täidab järgmise ülesande. Seksiportaalis äsja raineriga tutvunud Naine saab teada orja olukorrast. Piinliku põhjalikkusega, et alandus tugevam oleks. Erutuse kasvades valab ori oma emotsiooni ka kuulutuste rubriiki. Nüüd on vaja veel laud koristada ja ta võib endale arbuusi lubada. See tunne peaks talle ju tuttav olema – olla stuudios kiimas ja alasti. Ent midagi on siiski teisiti, käsi tahab sirutuda äsja elektrit saanud riista järele, sest Dominat ei ole ju keelamas.

Printsessi punaseid kingi silmates ei pea ta enam vastu ja laskudes nende ette põlvili, jõuab ta orgasmi piirile. Kingade kõrval on nendega peaaegu sama värvi koerakauss, mis puhastamist vajab. raineri erutus ei lange sugugi, kui talle meenub, mida sinna tema jaoks poetati. Huvitav, et kusega segatud tort maitseb paremini kui vahuveini ja süljega tembitud banaan?! Peale kausi pesemist viib ta ära ka kingad. Nende järele kükitades ei hakka väike anaaltapp isegi liikuma. rainer mõtiskleb korraks, kas tegemist on „treenimata“ auguga või püsib seal pinge elektrimängu tagajärjel.

Igatahes saab kell juba 1 ja vastavalt korraldustele tuleb tal väike tapp välja võtta. Kergendust sellest ei ole, sest nüüd peab sisestama oluliselt suurema. Et läbi erutuse valu ja pinget vähendada, teeb ta seda keset stuudiopõrandat. Orgasmilähedane seisund aitab tõesti, kuid tapp ei lähe kuidagi lõpuni sisse. rainer teeb enesepilastusega väikese pausi ja joob lõpuni laual oleva vahuveini. Ja nüüd uuesti! Peale 20-minutilist pressimist, onaneerimist ja higistamist on tapp lõpuks sees. Käia saab sellega ainult kummargil. Peale kellaaja fikseerimist, kustutab ta stuudios tuled ja heidab wc-sse pikali. Tapi seesolemine ei ole sugugi nii valus kui sisestamine, kui rahulikult lamada saab.

Lõpuks täitub nõutud 30 minutit ja ta võib tapi välja võtta. Seda pestes tunneb ori uuesti alandust ja kiima. Onaneerimist tal ju ei keelatud?! Ei, ja uuesti tabab teda eufooriasarnane seisund, mis paneb ta wc poti servasid lakkuma. Viimasel hetkel sunnib ta ennast peatuma ning pikali heitma. Printsess Lilian jättis orjale armulikult oma pluusi, et oleks mida magades peale võtta. Esialgu on rabelemisest palav, kuid pluus lõhnab liiga häst, et seda kõrvale jätta.

raineri öö on rahutu. ta piinatud kehal hakkab lõpuks külm ja põrand on kõva. Kägaras maas suudab ta siiski oma õnneliku öö mööda saata. Hommikul ei suuda ta jälle oma erutust taltsutada, kuid loomulikult ilma orgasmita. Üks orja unistus on jälle täitunud.


Loo autor: ori rainer

No comments:

Post a Comment