Tuesday, February 19, 2013

Poja ja ema ühised nõrkused (osa II)


Ema vaatas Kenile karmi pilguga otsa. Ta ei küsinud midagi, vaid astus pojale väga lähedale. "Las ma aitan sind," sosistas ta hoopis ja tõmbas korsetihaake oma kogenud käega pingule. Kenil ei jätkunud õhku, ta oli segaduses ja tundis meeletut häbi. Kõik see, mis magamistoas toimus, oli olnud ju tema suurim saladus, kuid nüüd - mis saab edasi?

Ema päästis oma kostüümjaki nööbid lahti ja kummardus voodi kohale, et seal kõrguvast pesuhunnikust midagi otsida. Ta sikutas välja sirelilillad pitsiga sukad ja surus need pojale pihku. "Lase käia, pane ka need jalga!" ütles ta natuke kähiseva häälega.

Ema avarast dekoltee paistev rind oli kaetud punaste laikudega ja Ken ei saanud sealt oma pilku lahti. Ta istus ema kõrvale voodile ja hakkas sukki ettevaatlikult jalga tõmbama. Ema vaatas teda üksisilmi. Talle ei jäänud miski märkamata, ka mitte korseti alt kikitav riist.

„Sa ei tohiks selliste asjadega tegeleda, kas tead seda?“ lausus ema. Ken pobises midagi arusaamatut, paludes, et ema isale ära ei räägiks. „Tule siia, rumaluke,“ tõmbas ema poja oma rinnale. Justkui kogemata puudutasid Keni huuled ema push-up rinnahoidjast väljapunnitavaid suuri rindu ja juba järgmisel hetkel oli üks tissinupp tal suus. Ken imes seda aplalt ja ema ei lükanud teda eemale, vaid hingeldas talle kõrva: “See on meie väike ühine rõõm!“.

Domina Frankie
DominaFrankie@gmail.com

1 comment:

  1. Olen alati imetlenud Teie fantaasiarohkust ja oskust lugusid loetavaks teha, aga sellist püänti poleks osanud oodatagi. Sügavamõtteline ja erutav lõpp.Ma tänan!
    Teie tähelepanu ihkav austaja.

    ReplyDelete